Коментарі
Перегляди: 1601
27 березня 2018

Висилка російських дипломатів зі США і ЄС, - це початок холодної війни

США та 20 країн ЄС планують висилку російських дипломатів. Що це означатиме для самої РФ та світу? Важливе Діти в інтернаті // Громадське радіо Кровати-клетки, туалеты без перегородок - как в интернатах живут дети с интеллектуальной инвалидностью? видворення // Справа Скрипаля: Петро Порошенко заявив про видворення з України 13 російських дипломатів Крисін // Справи Майдану: Юрію Крисіну забезпечать особисту охорону (ФОТО) У студії Громадського радіо — професор Києво-Могилянської академії, науковий директор фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань. Сергій Стуканов: Що означає для Росії скоординоване масове вислання її дипломатів з США та країн ЄС? Якщо говорити про участь РФ у міжнародних відносинах. garan_oleksiy.jpg Олексій Гарань // Громадське радіо Олексій Гарань Громадське радіо Олексій Гарань: Тут варто говорити не стільки про міжнародно-правові аспекти, як про загальний контекст. Перш за все висилка – це удар по російській шпигунській мережі. З 2014 року світ почав розвертатися до холодної війни. Ніхто не хоче повертатися до того періоду, але, на жаль, те, що робить Росія, фактично повертає нас до того періоду. На жаль, розуміння цього факту країнами заходу приходить лише тоді, коли РФ торкається їх безпосередньо. Наталя Соколенко: Тобто Україна досі не стала ні для ЄС, ні для США настільки партнером, щоб вони реагували і на наші проблеми? Олексій Гарань: Так не можна говорити. З 2014 року захід веде санкції проти Росії. Вони діють і розширюються. Водночас захід намагається підтримувати стосунки з Росією. Сергій Стуканов: Чи має і України вислати російських дипломатів? Олексій Гарань: Зараз дипломатичні стосунки між Україною та РФ зберігаються, але на найнижчому рівні представництва. Це підтримка консульських та технічних контактів. Питання про необхідність розривання дипломатичних зв’язків можна було ставити у 2014 році після Іловайська, Дебальцевого. Станом на сьогодні це можна робити тільки якщо відбудеться подальша ескалація конфлікту. Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Детальніше читайте на Громадському радіо: https://hromadskeradio.org/programs/hromadska-hvylya/vysylka-rosiyskyh-dyplomativ-zi-ssha-i-yes-ce-pochatok-holodnoyi-viyny-garan

США та 20 країн ЄС планують висилку російських дипломатів. Що це означатиме для самої РФ та світу?

У студії Громадського радіо — професор Києво-Могилянської академії, науковий директор фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань.

 

Сергій Стуканов: Що означає для Росії скоординоване масове вислання її дипломатів з США та країн ЄС? Якщо говорити про участь РФ у міжнародних відносинах.

Олексій Гарань: Тут варто говорити не стільки про міжнародно-правові аспекти, як про загальний контекст. Перш за все висилка – це удар по російській шпигунській мережі. З 2014 року світ почав розвертатися до холодної війни. Ніхто не хоче повертатися до того періоду, але, на жаль, те, що робить Росія, фактично повертає нас до того періоду. На жаль, розуміння цього факту країнами заходу приходить лише тоді, коли РФ торкається їх безпосередньо.

Наталя Соколенко: Тобто Україна досі не стала ні для ЄС, ні для США настільки партнером, щоб вони реагували і на наші проблеми?

Олексій Гарань: Так не можна говорити. З 2014 року захід веде санкції проти Росії. Вони діють і розширюються. Водночас захід намагається підтримувати стосунки з Росією.

Сергій Стуканов: Чи має і України вислати російських дипломатів?

Олексій Гарань: Зараз дипломатичні стосунки між Україною та РФ зберігаються, але на найнижчому рівні представництва. Це підтримка консульських та технічних контактів. Питання про необхідність розривання дипломатичних зв’язків можна було ставити у 2014 році після Іловайська, Дебальцевого. Станом на сьогодні це можна робити тільки якщо відбудеться подальша ескалація конфлікту. Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Останні новини з категорії Коментарі

Чи може Японія та Південна Корея відправити в Україну свої війська – Тарас Жовтенко

Участь Північної Кореї у бойових діях Росії проти України змушує змінювати свої підходи щодо підтримки України Південну Корею та Японію. Б...
21 листопада 2024

Українці готові чинити опір – Олексій Гарань

Олексій Гарань про внутрішні зміни, які відбулися в Україні як державі та в українському суспільстві за час війни
20 листопада 2024

Захід заскочив Путіна зненацька: як відреагує Кремль на удари вглиб РФ – Тарас Жовтенко

Захід дочекався, коли всі козирі в нього будуть на руках і дав Україні дозвіл бити по території РФ
19 листопада 2024

Нові деталі розмови Трампа з Путіним і чому Шольц бере ініціативу у свої руки – Тарас Жовтенко

Тарас Жовтенко та Павло Ковальчук про роль Німеччини у відбудові України та секретні перемовини Трампа та путіна
15 листопада 2024