Експерти

Олексій Гарань

науковий директор Фонду, професор політології НаУКМА

Сфера досліджень: проблеми реформування політичної системи та врегулювання конфлікту на Донбасі, зокрема в контексті міжнародних зобов’язань, які Україна взяла на себе.

Марія Золкіна

політичний аналітик

Сфера досліджень: проблеми європейської та євроатлантичної інтеграції, питання взаємодії української держави з окупованими, звільненими і прифронтовими територіями Донбасу, зокрема необхідність вироблення державної політики щодо окупованих територій та налагодження ефективної комунікації з підконтрольними Україні територіями.

Андрій Сухарина

політичний аналітик

Сфера досліджень: проблеми проведення виборчих кампаній та виборчих технологій.

Петро Бурковський

політичний аналітик

Сфери інтересів та експертизи: історія, порівняльний аналіз, конституційне право, процес ухвалення рішень, політика національної безпеки, міжнародні відносини.

Максим Паращевін

соціолог

Сфера досліджень: вивчення тенденцій громадської думки.

Олексій Живора

асоційований аналітик

Магістр політології (східно-азійські студії), Університет Вітовта Великого (2017). Працював грантовим менеджером в Українському кризовому медіа-центрі (2018-2019), має значний перекладацький досвід. У Фонді відповідає за проєктний менеджмент. Цікавиться політикою Східної Азії, боротьбою з дезінформацією, медіаграмотністю.

Поліна Бондаренко

політична аналіткиня

Закінчила бакалавріат з політології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» і наразі здобуває ступінь магістра соціології.

Сфери інтересів: інституційна спроможність партій, виборчий процес, ґендерна експертиза.