Експерти

Ірина Бекешкіна

Директор Фонду в 2010-2020 рр.

Сфера досліджень: вивчення тенденцій громадської думки щодо найважливіших політичних процесів всередині країни, зокрема реформ у ключових сферах, а також проблеми комунікації держави з прифронтовими територіями Донбасу.

Олексій Гарань

науковий директор Фонду

Сфера досліджень: проблеми реформування політичної системи та врегулювання конфлікту на Донбасі, зокрема в контексті міжнародних зобов’язань, які Україна взяла на себе. Коротка біографія: https://bit.ly/2lDUgRc

Марія Золкіна

політичний аналітик

Сфера досліджень: проблеми європейської та євроатлантичної інтеграції, питання взаємодії української держави з окупованими, звільненими і прифронтовими територіями Донбасу, зокрема необхідність вироблення державної політики щодо окупованих територій та налагодження ефективної комунікації з підконтрольними Україні територіями.

Андрій Сухарина

політичний аналітик

Досліджує проблеми проведення виборчих кампаній та виборчих технологій.

Петро Бурковський

політичний аналітик

Магістр політології, випускник Європейського центру ім. Дж. Маршалла з питань досліджень міжнародної безпеки.Сфера професійних інтересів: історія, порівняльний політичний аналіз, внутрішня політика (процес прийняття рішень,політичний процес) національна та міжнародна безпека.

Максим Паращевін

соціолог

Сфера досліджень: вивчення тенденцій громадської думки.