Події
Перегляди: 2056
24 травня 2018

Постійний діалог між українськими та угорськими експертами допоможе розвіяти фейк-ньюз

Мовний конфлікт між Угорщиною та Україною, війна на Сході України, анексія Криму та євроінтеграція України –  ці питання з угорськими журналістами обговорили українські експерти –  представники учасники проекту  ГромадськаCинергія та експертів Української платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства та Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС у  межах ініціативи «Посилення медійно-експертного виміру українсько-угорського порозуміння»  проекту Міжнародного Фонду "Відродження"  Громадська синергія / Civic Synergy.

Одна з ключових тез, яку українські експерти намагались донести до угорських колег – відвертий та постійний діалог допоможе розвіяти фейк-ньюз та подолати непорозуміння, що виникали останнім часом між Україною та Угорщиною.

Зокрема, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи», професор політології НаУКМА Олексій Гарань  розповів угорським журналістом про те, як російська агресія вплинула на суспільство, як змінилися регіональні особливості настроїв українців після війни, акцентуючи на тому, що 2014-й рік не роз’єднав, а навпаки, з’єднав Україну.

Окрім того, політолог презентував наукове видання «Будуючи політичну націю: трансформація суспільних настроїв в умовах протидії агресії Росії на Донбасі», підготовлене експертами Школи політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія» з долученням Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва,  яке доносить  правдиву інформацію про  суть конфлікту  на Донбасі до англомовної аудиторії.

Українські експерти переконані – такі  дискусії  відкриють нові майданчики для спілкування українських та угорських експертних спільнот.

Останні новини з категорії Події

Українське суспільство демонструє прагматизм у питаннях переговорів і своєї безпеки та готове до непростих рішень – експертне обговорення

Експерти обговорили результати опитування «Підсумки 2024 року: в очікуванні справедливого миру?»
26 грудня 2024

Чи варто Україні претендувати на частку радянської спадщини в країнах Глобального Півдня

Олексій Гарань взяв участь у панельній дискусії «Радянська спадщина в країнах Африки, Азії та Латинської Америки: чи повинна Україна претенд...
30 листопада 2024

Зараз нам потрібно зробити складний вибір, якого Європа уникала весь цей час – Марія Золкіна під час брифінгу «Вплив президентських виборів у США на європейську безпеку»

Марія Золкіна поділилася думкою про те, як зміна адміністрації США потенційно вплине на підтримку України та російсько-українську війну заг...
22 листопада 2024

Українській національній ідентичності загрожує російська імперіалістична асиміляція – експерти

Тези круглого столу "Як українці повертаються до своєї ідентичності"
17 листопада 2024