Події
Перегляди: 2530
12 лютого 2018

Навчаємось аналізу, аргументації та переконливій презентації

 

12 лютого розпочали перший у цьому
році триденний воркшоп із серії  тренінгів, які   вже втретє

проводимо  для представників
українських аналітичних центрів за програмою
«Платформа аналітики та міжкультурної
комунікації»
(
PAIC).

Проект реалізується  Інститутом європейської політики (Берлін)
спільно з Міжнародним фондом «Відродження»,
Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA»
за сприяння Федерального міністерства закордонних справ.

Тема цього семінару - «Професійні наукові стандарти та аналіз політики». Учасники воркшопу дізнаються про методику збору та аналізу якісних даних для написання аналітичної  записки,  отримають знання про елементи науково-дослідницької роботи, зокрема  аналіз та аргументацію, структуру переконливої ​​презентації своїх  аналітичних праць, а також про основні принципи зворотного зв'язку.

Тренери воркшопу Оксана Гус, Зебастіан Гоппе та Анне Ветцель проведуть практичні заняття з проектування якісних дослідницьких проектів, розкажуть про різновиди тематичних досліджень,  ознайомлять своїх слухачів і з сучасними бібліографічними менеджерами Citavi,   EndNote і Zotero, які дозволяють просто і невимушенор організувати бібліотеку джерел.

Окрім цього,   учасники тренінгу детально обговорять свої дослідницькі пропозиції, які підготували  до цієї зустрічі і які ляжуть в основу написання аналітичної презентаційної записки.

Як розповіла керівник проекту,  науковий співробітник Інституту європейської політики (Берлін) Людмила Мельник, низка статей  аналітиків щодо ходу реформ в Україні, зокрема у соціальній царині, енергетичній галузі, децентралізації та інших сферах, буде надрукована українською та німецькою мовами. Свої матеріали  аналітики представлять на заключній конференції у Берліні.

 

Останні новини з категорії Події

Українське суспільство демонструє прагматизм у питаннях переговорів і своєї безпеки та готове до непростих рішень – експертне обговорення

Експерти обговорили результати опитування «Підсумки 2024 року: в очікуванні справедливого миру?»
26 грудня 2024

Чи варто Україні претендувати на частку радянської спадщини в країнах Глобального Півдня

Олексій Гарань взяв участь у панельній дискусії «Радянська спадщина в країнах Африки, Азії та Латинської Америки: чи повинна Україна претенд...
30 листопада 2024

Зараз нам потрібно зробити складний вибір, якого Європа уникала весь цей час – Марія Золкіна під час брифінгу «Вплив президентських виборів у США на європейську безпеку»

Марія Золкіна поділилася думкою про те, як зміна адміністрації США потенційно вплине на підтримку України та російсько-українську війну заг...
22 листопада 2024

Українській національній ідентичності загрожує російська імперіалістична асиміляція – експерти

Тези круглого столу "Як українці повертаються до своєї ідентичності"
17 листопада 2024