Події
Перегляди: 2361
12 лютого 2019

Запрошуємо до участі у семінарі «Дослідження в аналітичних центрах: розробка власного дослідження та аналіз якісних даних»

Семінар на тему «Дослідження в аналітичних центрах: розробка власного дослідження та аналіз якісних даних» відбудеться у Києві 12–13 березня 2019 року.

Молоді дослідники та аналітики, що працюють в українських науково-дослідних інститутах та аналітичних центрах, запрошуються до участі у семінарі «Дослідження в аналітичних центрах: розробка власного дизайну досліджень та аналіз якісних даних», який відбудеться у Києві 12 та 13 березня 2019 року. Семінар організований в рамках проекту "Платформа для аналітики та міжкультурної комунікації".

Під час семінару учасники сфокусуються на розробці власного дизайну досліджень та ролі якісних методів у дослідженні. Під час першої частини семінару учасники дізнаються, як окреслити добре продуману дослідницьку пропозицію та розглянути, зокрема, такі питання: Що таке питання дослідження? Як визначити своє дослідження? Яку роль відіграє теорія і які методи дадуть змогу мені правильно відповісти на моє дослідницьке питання? Як написати абстракт?

Учасники вивчатимуть різні види якісних методів збору даних, обговорюватимуть професійні наукові стандарти і будуть ознайомлені зі специфічними методами аналізу даних та використання цифрових інструментів у процесі аналізу.

Робочі мови: українська та англійська. Заявки приймаються до 28 лютого 2019 року за посиланням: https://goo.gl/forms/9vEpXJ1U26xEcRRt1. Зверніть увагу, що заявники повинні вказати коротку дослідницьку ідею, яка буде розроблена під час семінару. Організатори компенсують витрати на проїзд та проживання за час навчання учасникам з регіонів. Понеділок, 11 березня та четвер, 14 березня, можуть використовуватися як дні прибуття та відправлення.

Проект “Платформа для аналітики та міжкультурної комунікації” (PAIC) спрямований на підвищення професійного досвіду серед українських аналітичних центрів, створення синергії між німецькими та українськими аналітичними центрами та передача знань про події в Україні до Німеччини. PAIC проводиться в тісній співпраці з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва (DIF, Київ) та ініціативи з розвитку дослідницьких центрів та досліджень, Think Twice UA (Київ), і люб'язно підтримується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

У разі виникнення питань або запитів звертайтеся: Андрія Сухарини (andrii.sukharyna@dif.org.ua) або Мони Ріхтер (mona.richter@iep-berlin.de).

Останні новини з категорії Події

Два роки Президента Зеленського: країна іде в неправильному напрямі, але електоральне поле майже не змінилося – експертне обговорення

З пресконференції «Два роки президентства Зеленського: успіхи, помилки, рейтинги».
15 червня 2021

Свої позиції у переговорах щодо Донбасу Україна має просувати, ґрунтуючись на думці своїх громадян – експертне обговорення

Тези пресконференції "Від Парижа до Женеви: як змінилася думка українців про російсько-українську війну за два роки президентства Зеленськог...
11 червня 2021

Україна не веде війни пам'яті, війну пам'яті веде Росія

Презентація дослідження про вплив епідемії COVID-19 на російський порядок денний в Україні на конференції "Democracy in Action: Zero Corrupt...
10 червня 2021

На нових тренінгах стажерки «Демініціатив» опрацювали практичний базис аналітики та соціології

Для своїх стажерок Фонд провів дводенний тренінг з основ аналітики та соціології
1 червня 2021