Події
Перегляди: 2764
12 лютого 2019

Запрошуємо до участі у семінарі «Дослідження в аналітичних центрах: розробка власного дослідження та аналіз якісних даних»

Семінар на тему «Дослідження в аналітичних центрах: розробка власного дослідження та аналіз якісних даних» відбудеться у Києві 12–13 березня 2019 року.

Молоді дослідники та аналітики, що працюють в українських науково-дослідних інститутах та аналітичних центрах, запрошуються до участі у семінарі «Дослідження в аналітичних центрах: розробка власного дизайну досліджень та аналіз якісних даних», який відбудеться у Києві 12 та 13 березня 2019 року. Семінар організований в рамках проекту "Платформа для аналітики та міжкультурної комунікації".

Під час семінару учасники сфокусуються на розробці власного дизайну досліджень та ролі якісних методів у дослідженні. Під час першої частини семінару учасники дізнаються, як окреслити добре продуману дослідницьку пропозицію та розглянути, зокрема, такі питання: Що таке питання дослідження? Як визначити своє дослідження? Яку роль відіграє теорія і які методи дадуть змогу мені правильно відповісти на моє дослідницьке питання? Як написати абстракт?

Учасники вивчатимуть різні види якісних методів збору даних, обговорюватимуть професійні наукові стандарти і будуть ознайомлені зі специфічними методами аналізу даних та використання цифрових інструментів у процесі аналізу.

Робочі мови: українська та англійська. Заявки приймаються до 28 лютого 2019 року за посиланням: https://goo.gl/forms/9vEpXJ1U26xEcRRt1. Зверніть увагу, що заявники повинні вказати коротку дослідницьку ідею, яка буде розроблена під час семінару. Організатори компенсують витрати на проїзд та проживання за час навчання учасникам з регіонів. Понеділок, 11 березня та четвер, 14 березня, можуть використовуватися як дні прибуття та відправлення.

Проект “Платформа для аналітики та міжкультурної комунікації” (PAIC) спрямований на підвищення професійного досвіду серед українських аналітичних центрів, створення синергії між німецькими та українськими аналітичними центрами та передача знань про події в Україні до Німеччини. PAIC проводиться в тісній співпраці з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва (DIF, Київ) та ініціативи з розвитку дослідницьких центрів та досліджень, Think Twice UA (Київ), і люб'язно підтримується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

У разі виникнення питань або запитів звертайтеся: Андрія Сухарини (andrii.sukharyna@dif.org.ua) або Мони Ріхтер (mona.richter@iep-berlin.de).

Останні новини з категорії Події

Більшість своїх інформаційних атак росіяни останнім часом спрямовують на Європу — експертне обговорення

Основні інформаційні загрози Україні за квітень-червень 2024 року обговорили експерти
21 червня 2024

Легендарна соціологиня Ірина Бекешкіна увійшла до рейтингу NV «Люди десятиліття»

Видання NV склало список співвітчизників, які відіграли провідну роль в Україні за останнє десятиліття, куди ввійшла й Ірина Бекешкіна
18 травня 2024

Нове глобальне партнерство: що треба врахувати Україні задля розширення співпраці з Катаром – Марія Золкіна

Марія Золкіна підбила підсумки візиту української експертної делегації до Катару, проведеного в межах проєкту "Нове глобальне партнерство дл...
10 травня 2024

Виклики європейської політики пам’яті про Другу Світову в контексті російсько-української війни — експертне обговорення

Матеріали круглого столу «Ніколи знову? Виклики європейської політики пам’яті про Другу світову в контексті російсько-української війни».
9 травня 2024