Коментарі
Перегляди: 464
15 квітня 2024

Законопроєкт про мобілізацію з'явився із запізненням і не вирішує глибинних проблем, що стоять перед Україною – Петро Бурковський

Після кількох місяців політичних суперечок Верховна Рада України  ухвалила новий закон, спрямований на поповнення знесилених і  виснажених збройних сил країни, які намагаються стримувати безперервні російські атаки, що, як очікується, посиляться влітку. Законодавці кажуть, що законопроєкт вводить стимули для добровольців і нові покарання для тих, хто намагається ухилитися від призову в армію. Про це у  статті "Парламент України ухвалив політично вразливий  законопроект про мобілізацію"  в  The New York Times пише журналіст Марк Сантора.

Петро Бурковський, аналітик  Фонду "Демократичні ініціативи", який нині служить у лавах ЗСУ,  прокоментував виданню, що, на його думку, законопроект з'явився із запізненням і не розв'язує глибинних проблем, що стоять перед Україною, таких як "розрив між політичним керівництвом і суспільством".

Але, зрештою, за  словами аналітика, про президента Володимира Зеленського судитимуть за результатами, і є лише один результат, який має значення: чи буде виграно війну проти Росії, чи її буде програно.

Читати англійською:  The New York Times