В Україні активістам довіряє 40 відсотків громадян

Коментарі
Перегляди: 574
26 лютого 2019

Українці хочуть змін і перетворення України у європейську державу. І надія є, адже нова генерація впроваджує зміни. Зокрема, це постмайданівці, які сформували громадянське суспільство.

Ірина Бекешкіна, директорка Фонду «Демократичні ініціативи» вразила цифрами – виявляється, через Майдани пройшло більше 15% населення України, та зараз лише половина бере участь в активній діяльності або ж мінімально нею цікавиться. Але це не означає, що ефективність громадських активістів зменшилася. Головне – тепер у суспільства з’явилося більше можливостей тиснути на владу та домагатися свого.

«Владі не довіряють, а громадським активістам довіряють. 40% довіри громадському сектору – про такий рейтинг довіри політики можуть лише мріяти», – наголосила голова Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.

Погоджується з Іриною Бекешкіною і науковий директор «Демініціатив», професор політології НаУКМА  Олексій Гарань. Він каже, що український приклад не унікальний і його вже проходили інші країни. Тому опускати руки не варто.

«Зараз палити шини десь під Радою чи під Верховним судом – це не героїзм. Тому що є можливості легально лобіювати ті чи інші зміни, є можливості для легального мирного протесту», – зауважив Гарань.

Повний текст статті: ZIK

Top