Події
Перегляди: 593
19 вересня 2018

У Кропивницькому розповiли про можливостi спiвпрацi України з Пiвнiчноатлантичним Альянсом

У центрi перепiдготовки та пiдвищення квалiфiкацiї працiвникiв органiв державної влади пройшов тренiнг для державних службовцiв та представникiв громадськостi щодо iнформування суспiльства з питань євроатлантичної iнтеграцiї України. Iнiцiатором зустрiчi виступила Громадська Лiга Україна-НАТО. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Учасники проаналiзували iнформацiйнi та законодавчi аспекти спiвробiтництва України з НАТО, основнi положення рiчної нацiональної програми пiд егiдою комiсiї Україна-НАТО та концепцiї вдосконалення iнформування громадськостi з питань євроатлантичної iнтеграцiї України.

Модератор зустрiчi – голова Громадської Лiги Україна-НАТО Сергiй Джердж розповiв про можливостi невiйськової спiвпрацi в рамках партнерства Україна – НАТО.

Руслан Кермач, аналiтик Фонду "Демократичні ініціатви",  представив результати загальнонаціонального опитування, здійсненого «Демініціативами» та Київським міжнародним інститутом соціології, які розкривають євроатлантичні настрої українців, їхні знання про НАТО. Експерт також розповів про динаміку підтримки вступу України до Альянсу з 2012 року, різкі зміни у ставленні українського суспільства до НАТО з  початокм російської агресії.

Перед присутнiми виступили також Iван Заєць – колишнiй глава постiйної делегацiї ВРУ у парламентськiй асамблеї НАТО, народний депутат України попереднiх скликань; Ганна Залiзняк – завiдувачка вiддiлу соцiологiчного монiторингу розвитку мiста КНДУ "Науково-дослiдний iнститут розвитку мiста"; Олена Арутюнян – методист із мiжнародних зв’язкiв та партнерства обласного центру дитячої та юнацької творчостi.