Події
Перегляди: 1168
17 листопада 2023

Що хвилює мешканців Сумщини сьогодні, – розповіли соціологи

На Сумщині проблема обстрілів росією на 30 % гостріша, ніж на Чернігівщині. Найактуальнішою для держави у найближчі місяці мешканці області вважають  проблему корупції. Майже 50% впевнені, що місцева влада не досягла за останній рік жодних змін на краще. Понад 80% не довіряють Верховній Раді України. А до обов’язкового використання української мови у сфері обслуговування позитивно ставляться 93%, що на третину більше, ніж у Харкові.

Ці та інші погляди сум’ян на сучасніть виявило опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва «Суспільно-політичні погляди в Сумській області». На Сумщині з 11 по 21 вересня 2023 року було опитано 254 респонденти, у Чернігівській ˗ 257 респондентів, у місті Харкові ˗ 509 респондентів віком від 18 років.

Результати дослідження презентували в Сумах  аналітик Фонду “Демократичні Ініціативи” імені Ілька Кучеріва  Сергій Шаповалов та комунікативний менеджер Фонду  Юрій Горбань. Коментував їх місцевий експерт доктор наук із соціальних комунікацій, завідувач кафедри журналістики та філології СумДУ, голова обласної організації Національної спілки журналістів України  Володимир Садівничий.

Учасники заходу обговорили настрої сум’ян та їхні імовірні причини; з’ясовували, як ті чи інші проблеми може використати російська пропаганда, а відтак – на що варто звернути увагу тим, хто повинен протидіяти ворожим нападам.

зображення1

Останні новини з категорії Події

Під час візиту до ПАР українські активісти закликали міжнародну спільноту допомогти досягти справедливого миру як на Близькому Сході, так і в Україні

У листопаді відбувся черговий візит української делегації громадянського суспільства до Південної Африки з місією поглиблення відносин та по...
1 грудня 2023

Запрошення до участі у воркшопі «Видимість та впливовість: як ОГС ефективно комунікувати результати досліджень та досягати цільових аудиторій»

Практичний воркшоп відбудеться впродовж двох днів 21–22 грудня 2023 року в Києві
1 грудня 2023

У війні з Україною росія активно використовує «незбройні» методи боротьби – Олексій Гарань

Олексій Гарань взяв участь у дискусії «Нові форми війни у 21 столітті: від зброї до кібервійни» на Міжнародному книжковому ярмарку в Гвадала...
29 листопада 2023

Навчений + натренований = успішний

(Нотатки з тренінгу громадських активістів з адвокаційної діяльності)
29 листопада 2023