Ірина Бекешкіна
Коментарі
Перегляди: 366
29 листопада 2017

Серед державних інституцій українці найбільше довіряють армії

Армія – це єдина державна інституція, до якої громадяни відчувають довіру. Це було завжди впродовж історії України. Але на тлі подій у Криму та на Сході країни, довіра до ЗСУ зросла на відміну від інших державних інституцій. Про це у коментарі інформагентству «Оборонно-промисловий кур’єр» розповіла директор Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва Ірина БЕКЕШКІНА.

Соціолог зауважила, що ставлення населення до армії та інших структур безпекового сектору не однакове. Наприклад, до СБУ, поліції, прокуратури та інших організацій, які  гарантувати  безпеку громадян, довіри немає. «А якщо так, то люди не відчувають себе захищеними у державі. До речі, особиста безпека є однією з головних проблем, яку українці визначають як важливу», — зазначила співрозмовниця агентства.

За словами Ірини Бекешкіної, фонд постійно проводить моніторинг суспільної думки людей, які мешкають на Сході України. «Якщо у 2014-му та початку 2015-го на питання, чи потрібен український військовий контингент на Донбасі, думки ділилися навпіл із деяким переважанням, що не потрібно, то за рік ситуація змінилася – переважає думка «хай ці частини тут будуть, поки триває конфлікт», — розповіла вона.

Оригінал: ІА «ОПК»

Top