Аналітика
Перегляди: 1656
26 травня 2022
Read this article in English

Оцінка потреб та очікувань від майбутнього внутрішньо переміщених осіб та біженців - аналітичний звіт №2

З початком російського повномасштабного вторгнення своє місце проживання всередині України, за різними оцінками, змінило понад близько 8 мільйонів українців.

Такі масштаби переселення формують перед Україною великий гуманітарний виклик, з яким потрібно справитися одночасно із безпековими й воєнними загрозами та на тлі загострення економічних негараздів. Тому необхідним є аналіз ключових потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО), щоб запобігти глибоким кризовим явищам у соціальній сфері, зменшити відтік людей за кордон та спрямувати їхні сили на відновлення економіки країни.

«Демініціатви» провели 12 фокус-групових обговорень із внутрішньо переміщеними особами та 20 глибинних інтерв’ю з волонтерами та активістами задля вивчення соціально-гуманітарних потреб біженців з територій, охоплених військовими діями.

Дослідження проведене   за підтримки  Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Останні новини з категорії Аналітика

Американська витривалість: на що може сподіватися Україна?

Як внутрішні процеси в США впливатимуть на прийняття рішень про передачу озброєння чи запровадження санкцій в середньостроковій перспективі.
27 червня 2022

ZaДзеркалля російської «Vікторії»

Огляд висвітлення війни в Україні російськими медіа в першій половині червня 2022 року від Петра Бурковського для інтернет-видання "Детекто...
22 червня 2022

«Дистанційка» та війна: як досвід пандемії допоможе українській освіті?

Які основні переваги та вади дистанційного навчання в Україні та як отримані під час пандемії напрацювання можуть допомогти у воєнні часи?
27 травня 2022

Оцінка потреб та очікувань від майбутнього внутрішньо переміщених осіб та біженців - аналітичний звіт №2

Аналітичний звіт за результатами дослідження, проведеного на основі фокус-групових обговорень із внутрішньо переміщеними особами та глибинни...
26 травня 2022