Події
Перегляди: 363
22 січня 2023

Засудження СССР і ДЕросіянізація – як змінилися українці під час війни – обговорення результатів опитування

День Соборності України – одне з найголовніших свят, яке ще більш посилює необхідність зберегти єдність і територіальну цілісність нашої країни. Особливої актуальності воно набуває на тлі повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Наші громадяни активно переосмислюють минуле. Стрімко змінюється ставлення до політики національної пам'яті.

У грудні 2022 року Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова за підтримки програми MATRA провів опитування, результати якого допомогли з'ясувати – як сучасні українці ставляться до розпаду СССР, чи є суспільний консенсус щодо декомунізації та деросіянізації, які зміни в громадській думці  щодо історичної  пам'яті відбулися після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Презентація результатів дослідження відбулася на популярному YouTube-каналі  "Історія Без Міфів”, який  без прикрас і фальсифікацій розповідає про минуле України та світу. Представили і обговорили  результати опитування ведучий  YouTube-каналу "Історія Без Міфів", кандидат історичних наук Владлен Мараєв та політичний аналітик Фонду "Демократичні ініціатви" Сергій Шаповалов.

Останні новини з категорії Події

Українські експерти розповіли в Італії, як Україна поєднує оборону від російської агресії зі своїми прагненнями до членства в ЄС та НАТО

Марія Золкіна взяла участь в адвокаційному візиті української експертної делегації до Італії
25 січня 2023

Засудження СССР і ДЕросіянізація – як змінилися українці під час війни – обговорення результатів опитування

Презентація та обговорення результатів дослідження щодо історичної пам'яті українців
22 січня 2023

Українські експерти представили румунським колегам свою експертизу військової ситуації в Україні

Марія Золкіна взяла участь у закритій експертній дискусії, організованій Центром "Нова стратегія" (Румунія)
19 січня 2023

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва оголошує конкурс на посаду аналітика

Якщо ви вмотивовані та зацікавленні проводити аналітичні дослідження, здійснювати аналіз політики та працювати в провідному аналітичному цен...
11 січня 2023