Події
Перегляди: 1793
1 грудня 2023

Запрошення до участі у воркшопі «Видимість та впливовість: як ОГС ефективно комунікувати результати досліджень та досягати цільових аудиторій»

Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Інститут європейської політики (Institut für Europäische Politik, IEP) запрошують представників та представниць українських організацій громадянського суспільства до участі у воркшопі, присвяченому посиленню комунікаційних спроможностей українських ОГС.

Воркшоп проводиться в межах проєкту «UA Transformation Lab, що є спільним проєктом IEP, Cedos, Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Центру «Нова Європа» і реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Метою проєкту є посилення українських аналітичних центрів та громадських організацій, поглиблення їхньої співпраці з місцевими органами влади та надання необхідних інструментів для ефективного сприяння процесам відновлення та євроінтеграції.

Практичний воркшоп відбудеться впродовж двох днів 2122 грудня 2023 року в  Києві (точне місце проведення буде повідомлено додатково).  Учасникам з інших регіонів буде забезпечено  проживання та  компенсовано проїзд.

Під час воркшопу учасники дізнаються:

  • Якими є ключові елементи комунікаційної стратегії ОГС? Як визначити цільові аудиторії та ефективно використовувати соціальні медіа для комунікації з ними?
  • Як використовувати інструменти аналізу медіа для оцінки ефективності комунікацій та як самостійний метод досліджень?
  • Як ефективно використовувати візуалізацію даних як інструмент дослідження та інструмент комунікації його результатів.

Робоча мова: українська. Заявки приймаються до 13 грудня 2023 року включно.

Як взяти участь?

Для участі у воркшопі, будь ласка, заповніть гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/oGNM7wSQrUwr8Dtv7. Заповнюючи гугл-форму, розкажіть про ваш досвід залученості до роботи в ОГС, успішний/негативний досвід вашої організації в адвокаційній роботі, ваші очікування від воркшопу та ваші ідеї щодо застосування здобутих знань у практичній роботі вашої організації.

Просимо звернути увагу, що кількість учасників обмежена. Організатори воркшопу обов’язково нададуть вам зворотний зв’язок щодо вашої заявки.

Маєте запитання?

Запитання  щодо процесу подання заявки, відбору або проєкту загалом просимо надсилати на електронну пошту info@dif.org.ua з темою листа «Питання щодо воркшопу про комунікації ОГС».

Останні новини з категорії Події

Олексій Гарань став лавреатом Премії імені Петра Могили

25 січня 2024 року Вчена рада НаУКМА присудила професору політології НаУКМА Олексію ГАРАНЮ Премію імені Петра Могили 2023 року
6 лютого 2024

Аналітики "Демініціатив" взяли участь у тритижневому фестивалі, присвяченому Україні, який відбувся у Нідерландах

Олексій Гарань та Марія Золкіна взяли участь у нідерландському фестивалі «Відкривай Україну»
14 січня 2024

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва оголошує конкурс на посаду аналітика

Увага, оголошуємо конкурс на посаду аналітика! Дедлайн подачі документів 24 січня 2024 року.
12 січня 2024

Українці зберігають високий запас міцності і з надією дивляться на своє майбутнє та майбутнє України – експертне обговорення

Експерти презентували і обговорили результати соціологічного під час пресконференції "Підсумки 2023 року: громадська думка українців"
29 грудня 2023