Події
Перегляди: 1568
23 жовтня 2023
Read this article in English

Запрошення до участі у воркшопі «Ефективна адвокація або як організаціям громадянського суспільства впливати на рішення влади в умовах повномасштабної війни»

Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Інститут європейської політики (Institut für Europäische Politik, IEP) запрошують представників та представниць українських організацій громадянського суспільства до участі у воркшопі, присвяченому адвокації рішень українськими ОГС у сучасних умовах.

Воркшоп проводиться в межах проєкту «UA Transformation Lab, що є спільним проєктом IEP, Cedos, Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Центру «Нова Європа» і реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Метою проєкту є посилення українських аналітичних центрів та громадських організацій, поглиблення їхньої співпраці з місцевими органами влади та надання необхідних інструментів для ефективного сприяння процесам відновлення та євроінтеграції.

Практичний воркшоп відбудеться впродовж двох днів 23–24 листопада 2023 року в  Києві (точне місце проведення буде повідомлено додатково).  Учасникам з інших регіонів буде забезпечено  проживання та  компенсовано проїзд.

Під час воркшопу учасники дізнаються:

  • Навіщо ОГС потрібна адвокаційна стратегія? Як її розробити та оцінити ефективність її виконання?
  • Що робити, щоб ваші політичні рекомендації впливали на рішення влади? 
  • Які є кращі практики адвокації українських ОГС в умовах повномасштабної війни?
  • Що таке аналіз стейкхолдерів та чому він важливий для ефективної адвокації?

Робоча мова: українська. Заявки приймаються до 12 листопада 2023 року включно.

Як взяти участь? 

Щоб узяти участь у воркшопі, будь ласка, заповніть гугл-форму за посиланням:  https://forms.gle/hLMwpMyH3pg6pbtp9

Заповнюючи гугл-форму, розкажіть про ваш досвід залученості до роботи в ОГС, успішний/негативний досвід вашої організації в адвокаційній роботі, ваші очікування від воркшопу та ваші ідеї щодо застосування здобутих знань у практичній роботі вашої організації. 

Просимо звернути увагу, що кількість учасників обмежена. Організатори воркшопу обов’язково нададуть вам зворотний зв’язок щодо вашої заявки.

Маєте запитання?

Запитання  щодо процесу подання заявки, відбору або проєкту загалом просимо надсилати на електронну пошту info@dif.org.ua з темою листа «Питання щодо воркшопу про адвокацію ОГС».

Довідково

Цей воркшоп є частиною серії тренінгів у рамках проєкту UA Transformation Lab. У грудні 2023 року відбудеться воркшоп з публічної презентації та комунікації результатів досліджень. Щоб не пропустити новини, стежте за інформацією на сайті Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, а також нашими сторінками у соціальних мережах.

Останні новини з категорії Події

Легендарна соціологиня Ірина Бекешкіна увійшла до рейтингу NV «Люди десятиліття»

Видання NV склало список співвітчизників, які відіграли провідну роль в Україні за останнє десятиліття, куди ввійшла й Ірина Бекешкіна
18 травня 2024

Нове глобальне партнерство: що треба врахувати Україні задля розширення співпраці з Катаром – Марія Золкіна

Марія Золкіна підбила підсумки візиту української експертної делегації до Катару, проведеного в межах проєкту "Нове глобальне партнерство дл...
10 травня 2024

Виклики європейської політики пам’яті про Другу Світову в контексті російсько-української війни — експертне обговорення

Матеріали круглого столу «Ніколи знову? Виклики європейської політики пам’яті про Другу світову в контексті російсько-української війни».
9 травня 2024

Соціально-політичні орієнтації та проблеми мобілізації в Україні - екпертне обговорення результатів соцопитування

Презентації результатів загальнонаціонального опитування «Загрози нацбезпеці, оборонні тренди, соціально-політичні орієнтації та проблеми мо...
25 квітня 2024