Події
Перегляди: 395
8 червня 2018

Закарпатцям розповіли, як боротися з інформаційними атаками

Експерти Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва протягом восьми місяців проводили моніторинг 150-ти інформаційних джерел всієї України, в тому числі Закарпатської області. Досліджували, чи не містять вони жодних пропагандистських настроїв. У полі зору –  телебачення, преса, інтернет-видання, блоги і сторінки у соцмережахф.

Павло ФОРКОШ, співзасновник ГО «Наше місто – Рідний дім»

На Закарпатті вони звернули увагу на те, що в нас активно діють російські та проросійські різні сили. Які використовують як русинську карту, так і угорську карту, так і карту національних інших меншин, різних конфесій, які намагаються роздмухати ситуацію на Закарпатті також.

Проаналізували стан інформаційної війни між Україною і Росією та основні методи атаки у всіх видах медіа. Результати дослідження оприлюднили уже майже у всіх областях України, були і на окупованих територіях.

Сергій ШЕВЧЕНКО,  експерт Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва

В медійному полі ми маємо констатувати, що домінують певні російські тези – тези Кремлівської пропаганди, такі як – при владі в Україні знаходяться іноземці, або єдиною правильною церквою в Україні є УПЦ Московського патріархату. Або що «Правий сектор», добровольчі батальйони – це терористичні організації.

Проаналізували 150 медіа-джерел, кожне з них так чи інакше торкалося міжнаціональних стосунків. Окрім того, експерти проводять і анкет-опитування серед жителів різних міст України.

Uzhinform

Top