Події
Перегляди: 3004
10 березня 2022

«Якщо не припините фінансувати нападника, не матимете права казати «Ніколи більше!»»: українські інтелектуали звернулися до Німеччини

Українські інтелектуали закликали Німеччину негайно приєднатися до енергетичного ембарго проти Росії. Їхній відкритий лист опублікувало видання DIE WELT. Серед підписантів листа  професор політології НаУКМА, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» Олексій Гарань та політичний аналітик «Демініціатви» Петро Бурковський. 

«Уряд Німеччини публічно підтвердив у понеділок продовження закупівель нафти і газу в Росії. Таким чином Німеччина погодилася продовжувати фінансувати несправедливу, криваву війну Путіна проти українського народу. Німеччина винна вдруге. Перший раз – під час Другої світової війни, коли вермахт і СС знищили слов’янське та єврейське населення та вивезли мільйони українців до Німеччини на примусові роботи», – йдеться у зверненні.

Підписанти звернення до громадян та федерального уряду Німеччини нагадали, що «історичним фактом є те, що для завоювання України спочатку були використані всі сили нацизму, за винятком приблизно 10 відсотків іншої території Радянського Союзу. Ця країна мала найбільшу кількість жертв серед цивільного населення. Зараз путінські війська систематично бомбардують житлові квартали Харкова з населенням-мільйонником, Маріуполя та інші тимчасово окуповані міста та селища».

«Дорогі німці, вам не соромно? наголошують підписанти.   Якщо ви не припините фінансувати зловмисника, ви більше не маєте права говорити: «Ніколи більше!» Дійте зараз, щоб бути чесними з собою!»

 
 

Останні новини з категорії Події

Навігація у момент геополітичного перелому

Семінар з побудови сценаріїв майбутнього війни в Україні та майбутній (не)безпековий порядок Чорноморського регіону
11 травня 2022

«Якщо не припините фінансувати нападника, не матимете права казати «Ніколи більше!»»: українські інтелектуали звернулися до Німеччини

Українські інтелектуали закликали Німеччину негайно приєднатися до енергетичного ембарго проти Росії.
10 березня 2022

Українці готові захищати свою країну, а влада замість «хотєлок» має зміцнювати обороноздатність

Головні тези з пресконфернції "Ні – агресії Росії! Громадська думка у лютому 2022 р."
23 лютого 2022

Стан політичного фандрейзингу в Україні: експертне обговорення

В Україні виборці починають фінансувати політичні партії - експерти обговорили дослідження Руху ЧЕСНО
21 лютого 2022