Події
Перегляди: 1466
17 травня 2019

Воркшоп «Дослідження в аналітичних центрах» - у Харкові

14–15 травня  у Харкові відбувся семінар  «Дослідження в аналітичних центрах: розробка власного дослідження та аналіз якісних даних» із циклу тренінгів, які проводяться у межах проекту «Платформа для аналітики та міжкультурної комунікації» (PAIC), з, що його реалізують  Інститут європейської політики (Берлін) спільно з Фондом «Демократичні ініціативи», Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA» за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

14 травня разом тренеркою Олександою Койдель (Вільний  університет  Берліна) учасники воркшопу  розглянули  структуру дослідження політик, визначали відмінності та спільні характеристики  між академічними дослідженнями та аналізом політики.

Молоді аналітики також спробувати самостійно підготувати розробку аналітичної проблеми та дослідницького питання, а також простежити логіку розгортання проекту від концепцій до показників через операціоналізацію.

15 травня  разом із тренером  Себастьсяном Гоппе (Вільний університет Берліна) проаналізували методи дослідження та розробки кейсів, обговорили методи вибору кейсів: MSSD і MDSD, розібрали корисні додатки для роботи з посиланням ZOTERO, CITAVI та ENDNOTE.

Останні новини з категорії Події

Для України потрібна спільна українська пам’ять і свій наратив про Другу світову війну - експерти

Тези учасників онлайн-конференції «День Перемоги і його місце в історичній пам’яті українців: який сенс громадяни вкладають у цю дату?»
11 травня 2021

Підсумки дворічної дії закону про мову: експертне обговорення

Матеріали презентації-дискусії, присвяченої другій річниці ухвалення Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної»
23 квітня 2021

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва продовжує конкурс дослідницьких робіт для молодих аналітиків/-инь з регіонів

Цей конкурс для тих, хто розуміє місцевий контекст своїх громад, прагне підвищити свій профрівень та донести рекомендації до зацікавлених ст...
30 березня 2021

Людина, соціологиня та громадська діячка – у Києві вшанували пам’ять Ірини Бекешкіної

Експерти-соціологи, громадські активісти та представники медіа поділилися своїми спогадами про діяльність та особистість Ірини Бекешкіно...
24 березня 2021