Події
Перегляди: 1826
11 вересня 2013

Відкритий діалог: ЗМІ, неурядові організації та державні інституції

            

11 вересня 2013 року в Сімферополі відбувся семінар «Відкритий діалог: ЗМІ, неурядові організації та державні інституції. Використання нових комунікативних можливостей», організований Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» за сприяння Посольства США в Україні.

 

 

 

Під час семінару його учасники - журналісти, представники громадських організацій, представники комунікативних підрозділів органів державної влади з Автономної республіки Крим, Миколаївської та Херсонської областей, м. Севастополя  ознайомилися:

  • із тенденціями у розвитку комунікації між органами державної влади та місцевого самоврядування, медіа, НУО та громадянами;
  • аналізом можливостей та загроз, що створює інформаційна революція;
  • оглядом законодавства, що регулює взаємодію ЗМК та влади, доступ громадян до публічної інформації, публічність та підзвітність суспільству органів державної влади та місцевого самоврядування;
  • методиками та навичками користування соціологічними даними;
  • інструментами для налагодження та забезпечення ефективної комунікації в системі відносин влада – ЗМК – НУО – громадяни.

Проводили семінар експерти  – Юрій Горбань (Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»),  Олег Хоменок (Internews Network), Марія Лашкіна (Національна академія державного управління при Президентові України).

 

 

 

Розклад наступних семінарів:

Дніпропетровськ – 12 вересня

Харків – 26 вересня

Донецьк – 27 вересня

Чернівці – 11 жовтня

Рівне – 18 жовтня

Київ – 31 жовтня

 Стати учасником семінару можна заповнивши анкету на сайті Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»  або надіславши анкету електронною поштою: dif@dif.org.ua

 З усіх інших питань звертайтесь до координаторів проекту  у Києві – Юрія Горбаня (050 311 71 81 ) та Юлії Ільчук (050 353 43 97).