Події
Перегляди: 497
19 січня 2023

Українські експерти представили румунським колегам свою експертизу військової ситуації в Україні

16 січня Центр "Нова стратегія" (Бухарест, Румунія) організував онлайн-зустріч між експертами з України та  Румунії щодо військової ситуації та можливого розвитку подій, стійкості цивільного населення до російської агресії та бомбардувань об'єктів критичної інфраструктури, впливу санкцій на Росію, співпраці між Україною та країнами ЄС і НАТО.

Марія Золкіна, голова напряму регіональної безпеки та конфліктології Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, як  одна з ключових спікерів взяла участь у цьому закритому мозковому штурмі та експертній дискусії.

Вона презентувала румунським колегам свою експертизу щодо військової ситуації  в Україні та, розповіла про настрої українців під час війни, представила свій погляд  на можливий  розвиток  подій, а також проаналізувала вплив санкцій на Росію.

Провідні українські експерти, серед яких  також були Михайло Самусь, директор Дослідницької мережі "Нова геополітика", науковий співробітник Лондонської школи економіки, та Ігор Федик, керівник відділу Південно-Східної Європи Дослідницької мережі "Нова геополітика", обговорили необхідну підтримку та подальший внесок у перемогу України як з боку Румунії, так і з боку Європейського Союзу.

Останні новини з категорії Події

Українські експерти розповіли в Італії, як Україна поєднує оборону від російської агресії зі своїми прагненнями до членства в ЄС та НАТО

Марія Золкіна взяла участь в адвокаційному візиті української експертної делегації до Італії
25 січня 2023

Засудження СССР і ДЕросіянізація – як змінилися українці під час війни – обговорення результатів опитування

Презентація та обговорення результатів дослідження щодо історичної пам'яті українців
22 січня 2023

Українські експерти представили румунським колегам свою експертизу військової ситуації в Україні

Марія Золкіна взяла участь у закритій експертній дискусії, організованій Центром "Нова стратегія" (Румунія)
19 січня 2023

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва оголошує конкурс на посаду аналітика

Якщо ви вмотивовані та зацікавленні проводити аналітичні дослідження, здійснювати аналіз політики та працювати в провідному аналітичному цен...
11 січня 2023