Події
Перегляди: 603
19 січня 2023
Read this article in English

Українські експерти представили румунським колегам свою експертизу військової ситуації в Україні

16 січня Центр "Нова стратегія" (Бухарест, Румунія) організував онлайн-зустріч між експертами з України та  Румунії щодо військової ситуації та можливого розвитку подій, стійкості цивільного населення до російської агресії та бомбардувань об'єктів критичної інфраструктури, впливу санкцій на Росію, співпраці між Україною та країнами ЄС і НАТО.

Марія Золкіна, голова напряму регіональної безпеки та конфліктології Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, як  одна з ключових спікерів взяла участь у цьому закритому мозковому штурмі та експертній дискусії.

Вона презентувала румунським колегам свою експертизу щодо військової ситуації  в Україні та, розповіла про настрої українців під час війни, представила свій погляд  на можливий  розвиток  подій, а також проаналізувала вплив санкцій на Росію.

Провідні українські експерти, серед яких  також були Михайло Самусь, директор Дослідницької мережі "Нова геополітика", науковий співробітник Лондонської школи економіки, та Ігор Федик, керівник відділу Південно-Східної Європи Дослідницької мережі "Нова геополітика", обговорили необхідну підтримку та подальший внесок у перемогу України як з боку Румунії, так і з боку Європейського Союзу.

Останні новини з категорії Події

Справжня Росія майбутнього може бути лише за Уралом – Петро Бурковський

Про основні вразливі точки Путіна і засоби нейтралізації їх — під час круглого столу «Україна: від війни — до миру та відновлення» розповів...
18 вересня 2023

Президент є символом боротьби з Росією, символом нашого опору, а корупція розмиває підтримку влади під час війни – стенограма пресконференції

Стенограма пресконференції «Сприйняття загрози корупції громадянами: оцінка влади та вимоги до змін під час війни», яка відбулася 11 вересня...
13 вересня 2023

Ми можемо стимулювати розвал Росії, але не варто проголошувати його офіційною метою завершення війни – Олексій Гарань

Тези виступу Олексія Гараня на міжнародній науково-експертній конференції «Виклики для України та майбутнє Російської імперії»
31 серпня 2023

Українці рішуче підтримують незалежність України, пишаються своїм громадянством і не готові до псевдомиру, обираючи боротьбу за свою свободу

За матеріалами пресконференції День Незалежності України: шлях до перемоги, ідентичність та цінність держави на тлі війни»
24 серпня 2023