Книжки та посібники
Перегляди: 4882
17 травня 2005

Українське суспільство 1994–2004: Соціологічний моніторинг

У цій публікації подано порівняльні дані одинадцяти загальноукраїнських опитувань 1994–2004 років. Ці опитування є частиною реалізації широкомасштабного проекту “Українське суспільство на межі XXI століття”, що його виконує Інститут соціології НАН України за участі Фонду “Демократичні ініціативи” та фірми “Соціс”.

Проект передбачає моніторинг сучасного стану і перспектив розвитку українського суспільства, його структур та інститутів, економічних, політичних, національно-культурних характеристик, відображених у громадській думці, психологічному стані, соціальному самопочутті й соціальній орієнтації різних категорій населення України. Регулярне вивчення громадської думки дає змогу простежити зміни суспільної свідомості, з’ясувати, з яких питань громадська думка є стабільною, а які думки та оцінки істотно змінюються. Керівник проекту — доктор економічних наук, професор В. Ворона, відповідальні виконавці й автори програми досліджень — доктор соціологічних наук Н. Паніна, доктор філософських наук Є. Головаха.

Вважаємо, що наведені дані опитувань стануться у пригоді політикам, журналістам, усім, хто цікавиться суспільними змінами в Україні. Українські науковці використають ці матеріали у своїй подальшій роботі.

Останні новини з категорії Книжки та посібники

Інструментарій аналізу політики: посібник для аналітичних публікацій

Посібник допоможе молодим аналітикам та дослідникам у створенні аналітичних публікацій з багатьма практичними порадами, прикладами та шаблон...
20 вересня 2023

Олексій Гарань. ВІД БРЕЖНЄВА ДО ЗЕЛЕНСЬКОГО: ДИЛЕМИ УКРАЇНСЬКОГО ПОЛІТОЛОГА

У своїй книзі спогадів автор ділиться досвідом академічного політолога, який займається практичною аналітикою й стикається з проблемами та д...
5 серпня 2021

Опитування громадської думки. Посібник для журналістів

Як правильно розуміти та інтерпретувати дані громадської думки
12 березня 2020

Національний екзит-пол'2019: президентські та парламентські вибори

Видання містить статті, присвячені методології проведення дослідження та аналізу особливостей електорату на виборах у 2019 р.
15 січня 2020