Події
Перегляди: 1860
2 червня 2007

У Києві розпочався Другий міжнародний форум „Євроатлантичне майбутнє України”

Понад 80 доповідачів з керівного складу уряду та неурядових організацій України, США, Німеччини, Австралії, Канади, країн Балтії, Вишеградської групи, а також Чорноморського регіону обговорюватимуть євроатлантичне майбутнє України.


Це вже другий форум, який у такому представницькому складі проходить у Києві. У минулорічному зібранні взяло участь понад 200 учасників з різних країн світу.
Представники керівного складу уряду та неурядових організацій з України та іноземних держав прибули до Києва, щоб оцінити темпи України в її інтеграції до євроатлантичних структур, надати рекомендації молодому члену СОТ, як успішно провадити свою діяльність у цій організації, виробити план заходів щодо забезпечення незалежної енергетичної безпеки України.
За три дні дискусій учасники форуму оцінять зовнішньополітичні перспективи України та, зокрема їх євроатлантичний аспект і даватимуть рекомендації в досягненні європейських стандартів.
Другий міжнародний форум „Євроатлантичне майбутнє України” проходить в Дипломатичній академії України при МЗС України. Його робота триватиме до 4 червня.
Форум організували і підтримують Американська рада закордонної політики, Центр українсько-американських відносин СUSUR, Інститут зовнішньої політики, Дипломатична академія України при МЗС України, польсько-українська фундація співпраці ПАУСІ, фонд “Демократичні ініціативи”, фонд Конрада Аденауера, фундація “Україна - США”, програма “Відкритий світ”.

Останні новини з категорії Події

Два роки Президента Зеленського: країна іде в неправильному напрямі, але електоральне поле майже не змінилося – експертне обговорення

З пресконференції «Два роки президентства Зеленського: успіхи, помилки, рейтинги».
15 червня 2021

Свої позиції у переговорах щодо Донбасу Україна має просувати, ґрунтуючись на думці своїх громадян – експертне обговорення

Тези пресконференції "Від Парижа до Женеви: як змінилася думка українців про російсько-українську війну за два роки президентства Зеленськог...
11 червня 2021

Україна не веде війни пам'яті, війну пам'яті веде Росія

Презентація дослідження про вплив епідемії COVID-19 на російський порядок денний в Україні на конференції "Democracy in Action: Zero Corrupt...
10 червня 2021

На нових тренінгах стажерки «Демініціатив» опрацювали практичний базис аналітики та соціології

Для своїх стажерок Фонд провів дводенний тренінг з основ аналітики та соціології
1 червня 2021