Події
Перегляди: 1775
2 червня 2007

У Києві розпочався Другий міжнародний форум „Євроатлантичне майбутнє України”

Понад 80 доповідачів з керівного складу уряду та неурядових організацій України, США, Німеччини, Австралії, Канади, країн Балтії, Вишеградської групи, а також Чорноморського регіону обговорюватимуть євроатлантичне майбутнє України.


Це вже другий форум, який у такому представницькому складі проходить у Києві. У минулорічному зібранні взяло участь понад 200 учасників з різних країн світу.
Представники керівного складу уряду та неурядових організацій з України та іноземних держав прибули до Києва, щоб оцінити темпи України в її інтеграції до євроатлантичних структур, надати рекомендації молодому члену СОТ, як успішно провадити свою діяльність у цій організації, виробити план заходів щодо забезпечення незалежної енергетичної безпеки України.
За три дні дискусій учасники форуму оцінять зовнішньополітичні перспективи України та, зокрема їх євроатлантичний аспект і даватимуть рекомендації в досягненні європейських стандартів.
Другий міжнародний форум „Євроатлантичне майбутнє України” проходить в Дипломатичній академії України при МЗС України. Його робота триватиме до 4 червня.
Форум організували і підтримують Американська рада закордонної політики, Центр українсько-американських відносин СUSUR, Інститут зовнішньої політики, Дипломатична академія України при МЗС України, польсько-українська фундація співпраці ПАУСІ, фонд “Демократичні ініціативи”, фонд Конрада Аденауера, фундація “Україна - США”, програма “Відкритий світ”.

Останні новини з категорії Події

Протидія COVID-19 та вакцинація: як думки українців відрізняються від поглядів жителів інших країн - експертне обговорення

"Демініціативи" і КМІС представили глобальне дослідження ставлення до коронавірусної кризи, проведене Міжнародною асоціацією Геллап
12 лютого 2021

Головне у Майданах – рух до демократії

З Конференції україністів у Гарварді
3 лютого 2021

Фонд "Демократичні ініціативи" знову в рейтингу кращих недержавних аналітичних центрів Центральної та Східної Європи!

У 2020 році ми ввійшли до трьох номінацій TTCSP!
1 лютого 2021

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва оголошує конкурс дослідницьких робіт для молодих аналітиків/-инь із регіонів

Конкурс для молодих аналітиків/аналітикинь, які розуміють місцевий контекст своїх громад та регіонів та прагнуть донести свої рекомендаці...
29 січня 2021