Події
Перегляди: 502
20 лютого 2017

Сто найвідоміших українців приєднуються до флешмобу “Values First”

Відомий соціолог, директор Фонду “Демократичні ініціативи” Ірина Бекешкіна взяла участь у флешмобі “Values First”. Про це вона написала на своїй сторінці у “Facebook“.

“Підписала Звернення і беру участь у його спільній підтримці”,  – повідомила Бекешкіна і розмістила своє фото, на якому вона тримає у руках напис “”Values First”.

Взяв участь у акції й науковий директор Фонду "Демократичні ініцціатвиви", професор політології НаУКМА Олексій Гарань.

“Ми звертаємось до 100 найвідоміших та найактивніших представників громадянського суспільства, мистецтва, політикуму та бізнесу України з проханням публічно долучитися до звернення та супровідної акції у соцмережах.  Ми надішлемо це спільне звернення разом із фото у Конгрес та Сенат США, а також впливовим громадським діячам, журналістам та дипломатам Сполучених Штатів. Ми докладемо усіх зусиль, аби наше звернення отримало якнайширшого публічного поширення та привернуло увагу нового американського президента до ситуації в Україні”, – пояснюють суть акції організатори.

Довідка “Українського інтересу”: “ValuesFirst” означає “Найперше – цінності” та є перефразованим передвиборним слоганом Дональда Трампа “America First” (“Найперше Америка”). Акція покликана підняти увагу світу до України та питання безпеки, особливо у контексті нещодавньої ескалації навколо Авдіївки. Ініціатива флешмобу належить Світлані Заліщук.

 Джерело: Український інтерес

Top