Медіа
Перегляди: 554
25 липня 2023

Спеціальний епізод із закордонним експертом Омаром Ашуром

В цьому епізоді ви послухаєте закордонного дослідника та військового експерта Омара Ашура.

Омар Ашур – професор військових досліджень, голова відділу стратегічних досліджень в Арабському центрі досліджень і політичних стадій дохійського університету (Катар).

Раніше викладав в Університеті Ексетера (Великобританія) та в Університеті Макгілла (Канада). Працював старшим консультантом ООН з питань реформи сектору безпеки, боротьби з тероризмом і дерадикалізації. Був співавтором документа Економічної та соціальної комісії ООН для Західної Азії (UN-ESCWA) про реформу сектору безпеки під час перехідних періодів «арабської весни».

Автор низки статей і праць про військову та бойову ефективність, оборону малих держав, асиметричну війну, повстання та боротьбу з повстанцями, демократизація (з акцентом на реформу сектора безпеки та цивільно-військові відносини), безпеку та тероризм.

Саме тому зараз, під час російсько-української війни, його знання є особливо цінними та актуальними для нас!

В 21 епізоді подкасту DIF Dive ви почуєте про тактику ведення війни ІДІЛом з книги професора Ашура "Як воює ІДІЛ" та про те, чи доцільно порівнювати терористів з ІДІЛу та Російської Федерації. А також коментарі експерта про Україну.

Обирайте зручний майданчик для прослуховування подкасту "DIF Dive" та занурюйтесь в тему епізоду.

Слухайте нас
на Spotify
та на Google Podcasts

Цей матеріал представлено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов'язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Останні новини з категорії Медіа

Майже 70 % українців в той чи інший спосіб долучалися до волонтерства!

Про волонтерський рух в Україні під час війни та різні його аспекти - у відеоматеріалі від "Демініціатив"
25 вересня 2023

Волонтерський рух України: як він змінився, чим є зараз, та що його чекає в майбутньому

Тарас Тарасюк про трансформацію та еволюцію волонтерських рухів
19 вересня 2023

Відповідальність за корупцію та зміни в суспільстві під час і після війни – Петро Бурковський | УП-2

Петро Бурковський у подкасті УП-2 про те, хто відповідальний у країні за корупцію, які зміни відбулись у суспільстві під час війни та які ві...
17 вересня 2023

Вибори в Сполучених Штатах та Україна

Чи зможуть вплинути президентські вибори у США на перебіг війни і що відбувається нині у республіканському та демократичному таборах - обгов...
13 вересня 2023