Книжки та посібники
Перегляди: 3594
4 серпня 2017

Що українці знають і думають про права людини

Загальнонаціональне дослідження

 

У цій публікації міститься аналіз сприйняття та розуміння проблематики прав людини в українському суспільстві назагал та серед окремих цільових груп (державні службовці, судді, поліцейські, вчителі, журналісти, правоохоронці) шляхом проведення загальнонаціонального та експертних соціологічних опитувань.

Дослідження важливе для більш ефективної побудови стратегій і тактик проведення правопросвітницьких кампаній, розвитку формальної і неформальної освіти у сфері прав людини та формування data-based підходів і пріоритетів донорської діяльності у сфері прав людини в Україні.

Авторський колектив: Ірина Бекешкіна, Тетяна Печончик, Володимир Яворський.

Над дослідженням також працювали: Сергій Буров, Олександра Матвійчук, Світлана Колишко, Олена Кривко, Олександр Павліченко, Віктор Пушкар, Ірина Федорович, Світлана Щербань.

Публікація підготовлена в рамках проекту «Права людини в Україні: точка відліку», що реалізовується Центром інформації про права людини у співпраці з Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за підтримки проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Завантажити українську та англійську версії дослідження  можна за посиланням: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/library/recovery-and-peacebuilding/humanrightsresearch.html