Події
Перегляди: 590
27 червня 2019

Секретар РНБО України зустрівся із канадською делегацією та представниками Фонду «Демократичні ініціативи»

Секретар РНБО України зустрівся 26 липня із канадською делегацією та представниками Фонду «Демократичні ініціативи». Під час зустрічі сторони обговорили результати соціологічного дослідження, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» за підтримки уряду Канади.

Представниками Фонду були порушені актуальні питання, які турбують жителів підконтрольної Україні території Донецької та Луганської областей.  Вони стосуються перспектив розвитку регіону: відновлення інфраструктури, створення робочих місць та забезпечення державою соціальних гарантій.

Олександр Данилюк заявив, що всебічний розвиток підконтрольної Україні території Донецької та Луганської областей  продемонструє спрямованість державної політики на підвищення добробуту громадян.

Розробка пропозицій для цього плану є важливим завданням РНБО, яке вже опрацьовується.

Борис Вжесневський, депутат Парламенту Канади, засвідчив готовність Канади надавати Україні необхідну допомогу.

Джерело: РНБО

Останні новини з категорії Події

Для України потрібна спільна українська пам’ять і свій наратив про Другу світову війну - експерти

Тези учасників онлайн-конференції «День Перемоги і його місце в історичній пам’яті українців: який сенс громадяни вкладають у цю дату?»
11 травня 2021

Підсумки дворічної дії закону про мову: експертне обговорення

Матеріали презентації-дискусії, присвяченої другій річниці ухвалення Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної»
23 квітня 2021

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва продовжує конкурс дослідницьких робіт для молодих аналітиків/-инь з регіонів

Цей конкурс для тих, хто розуміє місцевий контекст своїх громад, прагне підвищити свій профрівень та донести рекомендації до зацікавлених ст...
30 березня 2021

Людина, соціологиня та громадська діячка – у Києві вшанували пам’ять Ірини Бекешкіної

Експерти-соціологи, громадські активісти та представники медіа поділилися своїми спогадами про діяльність та особистість Ірини Бекешкіно...
24 березня 2021