Події
Перегляди: 2461
24 травня 2017

Програми обміну між заходом і сходом країни зросли в рази, це зміцнює суспільство – Марія Золкіна

Почуття спільності у жителів прифронтової зони на Донбасі до жителів регіону, які опинилися на окупованій території,  досить сильне.
Про це під час  Міжнародної конференції «Реінтеграція Донбасу в умовах гібридної війни», яка відбулася 23 травня 2017 року,  заявила політичний  аналітик Фонду «Демократичні ініціативи»  імені Ілька Кучеріва Марія Золкіна.
«Наші дослідження, зокрема, опитування, показують, що почуття спільності досить сильне. Ворожості і агресії до жителів окупованої  території немає», – відзначила експертка.
На її думку, загалом покращується цей показник і щодо  жителів інших регіонів України.
«Програми обміну для вчителів, учнів, відправлення дітей на літо на Захід  і навпаки цьому сприяють. Проблема полягала в тому, що у жителів Донбасу завсігди  були негаразди з мобільністю всередині країни. Наприклад, внутрішня мобільність в тій же Луганській області була завжди вкрай низька. Але тепер  показники мобільності зросли в рази, і це зміцнює суспільство», – відзначила Марія Золкіна.

Джерело: Четверта влада

Останні новини з категорії Події

Більшість своїх інформаційних атак росіяни останнім часом спрямовують на Європу — експертне обговорення

Основні інформаційні загрози Україні за квітень-червень 2024 року обговорили експерти
21 червня 2024

Легендарна соціологиня Ірина Бекешкіна увійшла до рейтингу NV «Люди десятиліття»

Видання NV склало список співвітчизників, які відіграли провідну роль в Україні за останнє десятиліття, куди ввійшла й Ірина Бекешкіна
18 травня 2024

Нове глобальне партнерство: що треба врахувати Україні задля розширення співпраці з Катаром – Марія Золкіна

Марія Золкіна підбила підсумки візиту української експертної делегації до Катару, проведеного в межах проєкту "Нове глобальне партнерство дл...
10 травня 2024

Виклики європейської політики пам’яті про Другу Світову в контексті російсько-української війни — експертне обговорення

Матеріали круглого столу «Ніколи знову? Виклики європейської політики пам’яті про Другу світову в контексті російсько-української війни».
9 травня 2024