Події
Перегляди: 3373
23 січня 2022

Приклади об’єднання в історії України – це історії перемог

В історії Україна існує багато прикладів об’єднання, і це історії перемог. Про це заявив професор політології Києво-Могилянської академії, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Олексій Гарань під час Національного круглого столу з нагоди Дня Соборності України, проведеного під егідою Київського безпекового форуму.

«Це 1991 рік, це Помаранчева революція, це Євромайдан, це боротьба проти російської агресії. Ми виступали об’єднаними попри всі спроби нас роз’єднати», - сказав він. Олексій Гарань наголосив, що є час, коли потрібно виступати єдиним фронтом, і зараз саме такий момент.

«Тому я закликаю президента Зеленського знайти в собі сили піти на позапартійний діалог із суспільством, а в разі потреби – і з політичною опозицією також», - сказав він.

Київський Безпековий Форум – провідна міжнародна платформа України з проблем війни і миру, заснована Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Останні новини з категорії Події

Більшість своїх інформаційних атак росіяни останнім часом спрямовують на Європу — експертне обговорення

Основні інформаційні загрози Україні за квітень-червень 2024 року обговорили експерти
21 червня 2024

Легендарна соціологиня Ірина Бекешкіна увійшла до рейтингу NV «Люди десятиліття»

Видання NV склало список співвітчизників, які відіграли провідну роль в Україні за останнє десятиліття, куди ввійшла й Ірина Бекешкіна
18 травня 2024

Нове глобальне партнерство: що треба врахувати Україні задля розширення співпраці з Катаром – Марія Золкіна

Марія Золкіна підбила підсумки візиту української експертної делегації до Катару, проведеного в межах проєкту "Нове глобальне партнерство дл...
10 травня 2024

Виклики європейської політики пам’яті про Другу Світову в контексті російсько-української війни — експертне обговорення

Матеріали круглого столу «Ніколи знову? Виклики європейської політики пам’яті про Другу світову в контексті російсько-української війни».
9 травня 2024