Події
Перегляди: 1527
25 квітня 2017

Презентація результатів загальнонаціонального дослідження «Права людини в Україні»

25 квітня в прес-центрі «Главкому» відбулася публічна дискусія на тему: «Презентація результатів загальнонаціонального дослідження «Права людини в Україні», в якій взяли участь Валерія Лутковська, Уповноважений ВРУ з прав людини; Андрій Сухарина, аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва;Людмила Янкіна, представник Центру Інформації про Права Людини.

Учасники прес-конференції розповіли про сприйняття, уявлення та рівень розуміння прав людини у суспільстві назагал, його окремих групах, а також серед експертного середовища.

Під час представлення результатів  було окреслено основні проблеми та прогалини між сприйняттям прав людини і свобод суспільством назагал і професійними спільнотами Дослідження було здійснене Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та фірмою «Юкрейніан соціолоджі сервіс» на замовлення Програми розвитку ООН в Україні та у співпраці з Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини і ГО «Центр інформації про права людини».

Метою дослідження було вивчення сприйняття, уявлень та розуміння фундаментальних прав людини та основоположних свобод у суспільстві назагал та серед окремих цільових групп.

Трансляцію прес-конференції можна подивитись тут:

Top