Події
Перегляди: 2342
5 вересня 2012

Перші результати Національного екзит-полу'2012 будуть оприлюднені відразу по закритті виборчих дільниць

Про це під час прес-конференції повідомив прес-секретар Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька  Кучеріва Юрій Горбань.

«Ми плануємо тричі  оприлюднити  результати екзит-полу із врахуванням оновлених даних, – сказав Юрій Горбань. – Перше оприлюднення відбудеться  відразу по закритті виборчих дільниць – 28 жовтня, о  20.00 в інформаційній агенції УНН, яка є партнером в  інформаційному сприянні діяльності Національного екзит-полу’2012. Це будуть результати  на основі  даних,  зібраних за дві години до закриття дільниць.

Вдруге ми представимо результати вже через  3 години після закриття дільниць, о 23.00, оновивши попередні результати даними, зібраними на дільницях, де робота тривала до закриття дільниць (продиктованих телефоном).

 А через кілька днів буде представлений деталізований звіт, себто повна картина: хто, як, за кого голосував», – зауважив прес-секретар Фонду.

За його словами, інформація оприлюднюватиметься синхронно українською та англійською мовами на сайтах: http://www. dif-exitpoll.org.ua, dif.org.ua, chesno.org, поширюватиметься за допомогою сервера електронної пошти, а також через  соціальні мережі.

Останні новини з категорії Події

Більшість своїх інформаційних атак росіяни останнім часом спрямовують на Європу — експертне обговорення

Основні інформаційні загрози Україні за квітень-червень 2024 року обговорили експерти
21 червня 2024

Легендарна соціологиня Ірина Бекешкіна увійшла до рейтингу NV «Люди десятиліття»

Видання NV склало список співвітчизників, які відіграли провідну роль в Україні за останнє десятиліття, куди ввійшла й Ірина Бекешкіна
18 травня 2024

Нове глобальне партнерство: що треба врахувати Україні задля розширення співпраці з Катаром – Марія Золкіна

Марія Золкіна підбила підсумки візиту української експертної делегації до Катару, проведеного в межах проєкту "Нове глобальне партнерство дл...
10 травня 2024

Виклики європейської політики пам’яті про Другу Світову в контексті російсько-української війни — експертне обговорення

Матеріали круглого столу «Ніколи знову? Виклики європейської політики пам’яті про Другу світову в контексті російсько-української війни».
9 травня 2024