Події
Перегляди: 2071
5 вересня 2012

Перші результати Національного екзит-полу'2012 будуть оприлюднені відразу по закритті виборчих дільниць

Про це під час прес-конференції повідомив прес-секретар Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька  Кучеріва Юрій Горбань.

«Ми плануємо тричі  оприлюднити  результати екзит-полу із врахуванням оновлених даних, – сказав Юрій Горбань. – Перше оприлюднення відбудеться  відразу по закритті виборчих дільниць – 28 жовтня, о  20.00 в інформаційній агенції УНН, яка є партнером в  інформаційному сприянні діяльності Національного екзит-полу’2012. Це будуть результати  на основі  даних,  зібраних за дві години до закриття дільниць.

Вдруге ми представимо результати вже через  3 години після закриття дільниць, о 23.00, оновивши попередні результати даними, зібраними на дільницях, де робота тривала до закриття дільниць (продиктованих телефоном).

 А через кілька днів буде представлений деталізований звіт, себто повна картина: хто, як, за кого голосував», – зауважив прес-секретар Фонду.

За його словами, інформація оприлюднюватиметься синхронно українською та англійською мовами на сайтах: http://www. dif-exitpoll.org.ua, dif.org.ua, chesno.org, поширюватиметься за допомогою сервера електронної пошти, а також через  соціальні мережі.

 

Останні новини з категорії Події

Приклади об’єднання в історії України – це історії перемог

Олексій Гарань взяв участь у роботі Національного круглого столу з нагоди Дня Соборності України, проведеного під егідою Київського безпеков...
23 січня 2022

Олексій Гарань – серед «30 зірок України» за визнанням Американсько-українського фонду

Американсько-український фонд назвав «30 зірок України», які мають значні досягнення у промоції України у світі.
6 січня 2022

Нудно не було. Експерти підбили підсумки 2021 року

З пресконференції «Новорічні сподівання і несподіванки: з якими почуттями і думками українці проводжають старий і зустрічають Новий рік»
4 січня 2022

У Дніпрі презентували результати опитування про те, що українці знають та думають про права людини

21 грудня у Дніпрі відбулося представлення результатів третьої хвилі опитування «Що українці знають та думають про права людини»
26 грудня 2021