Події
Перегляди: 771
26 вересня 2018

On the eve of the big election year in Ukraine: winners take a toll?

Програма нових підходів  PONARS Eurasia представляє собою міжнародну мережу більш як 100 вчених, переважно з Північної Америки та пострадянської Євразії, що розробляють нові підходи до вивчення проблем внутрішньої та зовнішньої політики, безпеки та співробітництва в Росії та Євразії. Основні результати роботи мережі викладені в аналітичних записках та виданнях «Policy Perspectives».

PONARS Eurasia пропонує аналіз та впливає на дебати з питань розробки політики через свої Policy Memo та серію Policy Perspectives. Щорічна конференція програми, що проводилась цьогоріч 21 вересня, об’єднала понад 30 провідних науковців разом із майже 200 членами вашингтонської спільноти розробників політики, неурядових організацій, та академічного кола.

Олексій Гарань представив підготовлену спільно з Петром Бурковським аналітичну записку On the eve of the big election year in Ukraine: winner take a toll?”. Автори висловлюють думку, що напередодні виборів 2019 року «для Заходу було б доцільним відкласти вимоги до української влади щодо негайного впровадження політики, яка розділяє націю або ставить її в умови жорсткої економії. Важливо також, що керівні посадові особи ЄС та США не повинні дозволити Кремлю перетворити українські вибори на референдум щодо різних планів мирного врегулювання, оскільки жоден варіант не об'єднує країну». Очікується, що аналітична записка буде опублікована найближчим часом.

Окрім того,  Олексій Гарань разом з іншими науковцями з України (Володимир Дубовик, Володимир Кулик та Володимир Іщенко) 20 вересня взяв участь в семінарі, який проводився в Інституті іноземної служби (FSI). Метою семінару була тісніша взаємодія з майбутніми дипломатами, які пройшли навчання в FSI та незабаром обіймуть посади в посольствах США в регіоні.