Події
Перегляди: 3381
6 січня 2022

Олексій Гарань – серед «30 зірок України» за визнанням Американсько-українського фонду

З нагоди 30-річчя Незалежності України  Американсько-український фонд (USUF) назвав «30 зірок України»  («30 Stars of Ukraine»), які мають значні досягнення у своїх царинах і впродовж років незалежності  зробили чималий внесок у  промоцію України та її інтересів у світі,  формування нової системи  уявлень про незалежну державу, її цінності та  її народ.

До переліку  30 видатних українців увійшов  науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, професор політології НаУКМА Олексій Гарань, який впродовж тривалих років провадить значний   обсяг аналітичної й комунікаційної роботи на міжнародному рівні –  відкриває світовій спільноті  сучасний образ України, розповідає про складні процеси державотворення, декомунізації та  звільнення українців від пострадянських і російських стереотипів мислення,  розвінчує російські історичні міфи та хибні, нав’язані Кремлем, уявлення про російсько-українську війну.

Перелік лауреатів «30 зірок України»  був визначений   29 грудня 2021 р. під час спеціального онлайн-заходу «Україна у Вашингтоні та за її межами».

«Проект «30 зірок» – це не конкурс чи змагання, а спосіб  розповісти про українців із різноманітних сфер життя» , – йдеться  у повідомленні на сайті Фонду.

Серед лауреатів нагороди – такі видатні постаті, як журналіст Станіслав Асєєв, письменник Сергій Жадан,  диригентка Оксана Линів, правозахисник і  ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович, письменниця Оксана Забужко, співачка Джамала та ін.

Команда «Демініціатив» щиро вітає свого наукового директора із цим гідним визнанням!

_____________________________

Американсько-український фонд –  неурядова організація зі штаб-квартирою у Вашингтоні,  яка  працює в  України з 1991 року. Діяльність фонду спрямована на підтримку розвитку демократії, вільної ринкової економіки та прав людини в Україні, а також стратегічного партнерства між США та Україною.

Останні новини з категорії Події

Навігація у момент геополітичного перелому

Семінар з побудови сценаріїв майбутнього війни в Україні та майбутній (не)безпековий порядок Чорноморського регіону
11 травня 2022

«Якщо не припините фінансувати нападника, не матимете права казати «Ніколи більше!»»: українські інтелектуали звернулися до Німеччини

Українські інтелектуали закликали Німеччину негайно приєднатися до енергетичного ембарго проти Росії.
10 березня 2022

Українці готові захищати свою країну, а влада замість «хотєлок» має зміцнювати обороноздатність

Головні тези з пресконфернції "Ні – агресії Росії! Громадська думка у лютому 2022 р."
23 лютого 2022

Стан політичного фандрейзингу в Україні: експертне обговорення

В Україні виборці починають фінансувати політичні партії - експерти обговорили дослідження Руху ЧЕСНО
21 лютого 2022