Події
Перегляди: 3860
6 січня 2022

Олексій Гарань – серед «30 зірок України» за визнанням Американсько-українського фонду

З нагоди 30-річчя Незалежності України  Американсько-український фонд (USUF) назвав «30 зірок України»  («30 Stars of Ukraine»), які мають значні досягнення у своїх царинах і впродовж років незалежності  зробили чималий внесок у  промоцію України та її інтересів у світі,  формування нової системи  уявлень про незалежну державу, її цінності та  її народ.

До переліку  30 видатних українців увійшов  науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, професор політології НаУКМА Олексій Гарань, який впродовж тривалих років провадить значний   обсяг аналітичної й комунікаційної роботи на міжнародному рівні –  відкриває світовій спільноті  сучасний образ України, розповідає про складні процеси державотворення, декомунізації та  звільнення українців від пострадянських і російських стереотипів мислення,  розвінчує російські історичні міфи та хибні, нав’язані Кремлем, уявлення про російсько-українську війну.

Перелік лауреатів «30 зірок України»  був визначений   29 грудня 2021 р. під час спеціального онлайн-заходу «Україна у Вашингтоні та за її межами».

«Проект «30 зірок» – це не конкурс чи змагання, а спосіб  розповісти про українців із різноманітних сфер життя» , – йдеться  у повідомленні на сайті Фонду.

Серед лауреатів нагороди – такі видатні постаті, як журналіст Станіслав Асєєв, письменник Сергій Жадан,  диригентка Оксана Линів, правозахисник і  ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович, письменниця Оксана Забужко, співачка Джамала та ін.

Команда «Демініціатив» щиро вітає свого наукового директора із цим гідним визнанням!

_____________________________

Американсько-український фонд –  неурядова організація зі штаб-квартирою у Вашингтоні,  яка  працює в  України з 1991 року. Діяльність фонду спрямована на підтримку розвитку демократії, вільної ринкової економіки та прав людини в Україні, а також стратегічного партнерства між США та Україною.

Останні новини з категорії Події

Більшість своїх інформаційних атак росіяни останнім часом спрямовують на Європу — експертне обговорення

Основні інформаційні загрози Україні за квітень-червень 2024 року обговорили експерти
21 червня 2024

Легендарна соціологиня Ірина Бекешкіна увійшла до рейтингу NV «Люди десятиліття»

Видання NV склало список співвітчизників, які відіграли провідну роль в Україні за останнє десятиліття, куди ввійшла й Ірина Бекешкіна
18 травня 2024

Нове глобальне партнерство: що треба врахувати Україні задля розширення співпраці з Катаром – Марія Золкіна

Марія Золкіна підбила підсумки візиту української експертної делегації до Катару, проведеного в межах проєкту "Нове глобальне партнерство дл...
10 травня 2024

Виклики європейської політики пам’яті про Другу Світову в контексті російсько-української війни — експертне обговорення

Матеріали круглого столу «Ніколи знову? Виклики європейської політики пам’яті про Другу світову в контексті російсько-української війни».
9 травня 2024