Події
Перегляди: 719
25 жовтня 2018

Олексій Гарань – на Українському тижні в Лондоні

Британсько-Українська Торговельна Палата (BUCC) провела з 8 по 14 жовтня 2018 року Український тиждень у Лондоні, який було організовано спільно з Радою Британських Торговельних Палат в Європі (COBCOE), Національною інвестиційною радою України, Атлантичною радою (США), Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD), Королівським об’єднаним інститутом оборонних досліджень (RUSI) та іншими провідними британськими та українськими інституціями.

Український тиждень тривав протягом семи днів, під час яких проводились заходи з питань безпеки, торгівлі та бізнесу,  охоплюючи, зокрема, сільське господарство, фінанси та інвестиції, туризм, IT та технологічні інновації, а також заходи з тематики мистецтва, дизайну та моди з фокусом на те, як Україна може побудувати партнерство з Британією та британськими фірмами в усіх означених секторах.

Перший день, 8 жовтня, в Королівському об’єднаному інституті оборонних досліджень (RUSI) був присвячений стратегічним викликам, загрозам, та можливостям співробітництва між Україною та Великою Британією, та був організований спільно Атлантичною Радою та RUSI.

Олексій Гарань взяв участь як спікер  у секції «Відродження України перед лицем агресії Путіна» Безпекової  конференції.

Олексій Гарань також здійснив дослідницьку поїздку до Белфасту, щоб дізнатись більше про історію кризи в Північній Ірландії, процес мирного врегулювання та теперішню ситуацію.