Події
Перегляди: 455
11 березня 2019

НВ назвав найбільш діяльних жінок у громадському секторі України

Список складено в рамках проекту Нового времени про сотню українок, які зуміли досягти найбільш успішних результатів у бізнесі, політиці, громадському житті та інших важливих сферах. 

1. Ірина Бекешкіна, директор фонду Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва, старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України

Ірина Бекешкіна, відомий соціолог із бездоганною репутацією, - безперечний авторитет під час передвиборчої кампанії. Причому Бекешкіну поважають не тільки в Україні, але й в глобальному науковому світі. Її фонд входить до рейтингу найбільш впливових аналітичних центрів світу за версією авторитетного Всесвітнього рейтингу аналітичних центрів Global Go To Think Tank Index.

2. Дар'я Каленюк, виконавчий директор Центру протидії корупції

Дар'я Каленюк відмовилася від кар'єрних перспектив, які відкривалися перед нею після закінчення магістратури в Школі права в Чикаго, і повернулася до України, щоб зайнятися головним. Разом з Віталієм Шабуніним вона створила Центр протидії корупції, який відразу потрапив під приціл чинної влади. Багато в чому завдяки активній діяльності цього органу в країні було створено Національне антикорупційне бюро, прийнято ряд антикорупційних законів, запущено систему електронного декларування.

 

3. Ольга Кудиненко, засновниця благодійного фонду допомоги онкохворим дітям Таблеточки

Благодійний фонд Таблеточки, який Ольга Кудиненко заснувала в 2011 році, став відомою організацією з надання допомоги онкохворим дітям, а також генератором змін в країні. На старті своєї діяльності Кудіненко раділа, коли вдавалося зібрати на ліки хворій дитині кілька тисяч гривень, а тепер Таблеточки збирають у середньому по 3,5 млн грн на місяць. В цілому за сім років роботи фонд надав допомогу на 131 млн грн.

4. Елла Лібанова, директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи НАН України, доктор економічних наук, академік НАН України

5. Юлія Тичківська, співзасновниця Bendukidze Free Market Center, виконавчий директор Аспен Інституту Київ

6. Марина Порошенко, перша леді, голова Українського культурного фонду

7. Ольга Руднєва, виконавчий директор фонду Олени Пінчук АнтиСНІД

8. Оксана Нечипоренко, директор громадської організації Global Office

9. Тетяна Сосновська, генеральний директор Національного музею історії України

10. Світлана Ройз, психолог

11. Ярослава Гресь, співзасновниця піар-агентства Gres Todorchuk PR, блогер

12. Ольга Айвазовська, засновниця і глава громадської мережі ОПОРА

13. Маша Єфросиніна, телеведуча, актриса, почесний посол ООН в Україні

Список не є рейтингом і порядкові номери в ньому не рівнозначні ступеню впливовості або успішності жінок.

Top