Події
Перегляди: 733
5 жовтня 2022

Неформальна дискусія з Олексієм Гаранем у Фундації США-Україна

29 вересня команда Фундації США-Україна (USUF) зустрілася з Олексієм Гаранем, одним із 30 лауреатів премії «Зірки України 2021», під час його візиту до Вашингтона, округ Колумбія.

«Доктор Гарань, професор порівняльної політології Національного університету "Києво-Могилянська академія", є провідним українським політологом та найвідомішим доповідачем на міжнародних наукових конференціях», – пише у своєму інформаційному бюлетені USUF .

Олексій Гарань  прибув до Вашингтона на осінню конференцію PONARS, щоб представити нещодавнє опитування громадської думки Фонду «Демократичні ініціативи» щодо поглядів українців на своє суспільство та демократію під час війни.

Відбулася неформальна зустріч з д-ром Гаранем, під час якої були обговорені результати нових опитувань, а також вручення йому нагороди «Зірка України».

На фото - співзасновник USUF Боб МакКоннелл з Олексієм Гаранем.

Останні новини з категорії Події

Як українці бачать перемогу, особисту роль у боротьбі з росією, цілі та шляхи досягнення перемоги за підтримки західних союзників – презентація

Петро Бурковський під час Київського безпекового форуму розповів про бачення українцями перемоги та своєї ролі у боротьбі з рашистами.
3 грудня 2022

Українці демонструють єдність та стійкість і об’єднані вірою в перемогу – Петро Бурковський

Під час форуму "Re:Open Zakarpattia 2022" виконавчий директор "Демініціатив" Петро Бурковський розповів про настрої українці за більш ніж пі...
17 листопада 2022

Деякі спогади 30-річної історії Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» – Віталій Довгич

Своїми спогадами про співпрацю з "Демініціативами" поділився журналіст Віталій Довгич
12 листопада 2022

Належність до певної церкви впливає на погляди громадянина більше, ніж чинник рідної мови - дані дослідження

Петро Бурковський взяв участь у круглому столі "Московський патріархат у російській війні проти України", де представив дані опитування "Дем...
7 листопада 2022