Події
Перегляди: 2132
15 жовтня 2012

На виборах буде, як мінімум, чотири екзит-поли

У день виборів буде проведено щонайменше чотири exit-poll.

Про це заявила директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна на засіданні круглого столу "Соціологія на парламентських виборах", повідомляє УНІАН.

Вона нагадала, що "Демініциатіви" спільно з КМІС та Центром Разумкова проведуть "Національний exit-poll-2012".

При цьому Бекешкіна звернулася до присутніх на круглому столі представників практично всіх соціологічних компаній, що працюють в Україні, з питанням, чи будуть вони проводити власні exit-poll.

Президент соціологічної компанії Research&Branding Group Євген Копатько сказав, що його компанія проводитиме свій exit-poll.

Таке ж рішення підтвердив і директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович.

Присутні соціологи пригадали про плани "Савік Шустер студії" провести exit-poll у день виборів. При цьому Бекешкіна висловила впевненість у тому, що exit-poll’ів буде більше.

З цією думкою погодилися її колеги. Зокрема, не виключив такої можливості й заступник директора GFK Ukraine Гліб Вишлинський.

Також він зазначив, що самостійно, швидше за все, exit-poll його компанія не проводитиме, а зробить це спільно з TNS для телеканалів.

Останні новини з категорії Події

Легендарна соціологиня Ірина Бекешкіна увійшла до рейтингу NV «Люди десятиліття»

Видання NV склало список співвітчизників, які відіграли провідну роль в Україні за останнє десятиліття, куди ввійшла й Ірина Бекешкіна
18 травня 2024

Нове глобальне партнерство: що треба врахувати Україні задля розширення співпраці з Катаром – Марія Золкіна

Марія Золкіна підбила підсумки візиту української експертної делегації до Катару, проведеного в межах проєкту "Нове глобальне партнерство дл...
10 травня 2024

Виклики європейської політики пам’яті про Другу Світову в контексті російсько-української війни — експертне обговорення

Матеріали круглого столу «Ніколи знову? Виклики європейської політики пам’яті про Другу світову в контексті російсько-української війни».
9 травня 2024

Соціально-політичні орієнтації та проблеми мобілізації в Україні - екпертне обговорення результатів соцопитування

Презентації результатів загальнонаціонального опитування «Загрози нацбезпеці, оборонні тренди, соціально-політичні орієнтації та проблеми мо...
25 квітня 2024