Події
Перегляди: 797
27 лютого 2014

Майбутні документознавці пройшли школу комунікацій

Заключний семінар  проекту «Відкритий діалог: ЗМІ, неурядові організації та державні інституції. Використання нових комунікативних можливостей» відбувся 26 лютого у Черкасах на базі місцевого філіалу Київського національного університету культури і мистецтв.

Тож не дивно, що його учасниками стали здебільшого студенти- документознавці. Тематика семінару передбачала ознайомлення з тенденціями у розвитку комунікації між органами державної влади та місцевого самоврядування, медіа, НУО та громадянами, аналізом можливостей та загроз, що створює інформаційна революція. (Доповідач – Марія Лашкіна, Національна академія державного управління при Президентові України).

Слухачі семінару мали змогу ознайомитись із законодавством, що регулює взаємодію ЗМК та влади, доступ громадян до публічної інформації, публічність та підзвітність суспільству органів державної влади та місцевого самоврядування, а також з тим, як розуміти та застосовувати соціологічні дані (Експерт - Юрій Горбань, Фонд «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»).

Експерти також продемонстрували сучасні інструментами для налагодження та забезпечення ефективної комунікації в системі відносин влада–ЗМК–НУО–громадяни (Доповідач – Олег Хоменок, Internews Network).

Майбутнім фахівцям у царині документології та комунікацій були роздані методичні матеріали з презентаціями експертів та довідковою літературою.

 

Юрій Горбань