Події
Перегляди: 640
25 жовтня 2013

Марія Золкіна: Угода про асоціацію однозначно підвищить градус передвиборних перегонів

Якщо Угоду не підпишуть у листопаді, то підпишуть вже з новим президентом у 2015 році.  Таку думку висловив у своєму Твіттері член Європарламенту Яцек Саріуш Вольський, який є  одним з найбільш активних прихильників  підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Марія Золкіна, аналітик Фонду, вважає, що цей прогноз  є скоріше емоційно-оптимістичним, аніж реалістично-раціональним та водночас зауважує – європарламентарям треба враховувати, що як підготовка, так і проведення виборів у 2015 р. суттєво залежатиме від того, чи буде на той час підписаною Угода про асоціацію з ЄС.

«Звичайно, традиції фальсифікацій та порушень виборчого законодавства не викорінити протягом одного року за умови часткового застосування Угоди. Тим не менше, якщо вже буде введено в дію механізм ратифікації Угоди, то це однозначно вплине на перебіг кампанії і виборів. Це вплине на передвиборчу риторику кандидатів у президенти. Це до максимуму підвищить увагу європейської спільноти до виборів, їх прозорості і чесності, змусить міжнародну спільноту бути більш прискіпливою, пильною і критичною», –  вважає експерт.

Марія Золкіна  переконана,   Угода про асоціацію однозначно підвищить градус передвиборних перегонів, а більш напружена конкуренція, як відомо, дає можливість покупцеві (у цьому разі - виборцю) отримати кращий продукт в результаті.

Top