Події
Перегляди: 1471
14 травня 2019

Куди піде України після президентських виборів?

Обговорення сценаріїв розвитку подій та напрямів, куди піде Україна після президентських виборів, перемогу на яких здобув Володимир Зеленський, відбулося 14 травня 2019 року в Коледжі св.Антонія Оксфордського університету.

Політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» Петро Бурковський під час свого виступу відзначив, що  Україна склала іспит на демократичність, адже  вибори в країні пройшли змагально,  за всіма демократичними процедурами.

Коментуючи результати виборів, він пояснив, що перемога Зеленського зумовлена насамперед тим, що він  був достатньо пізнаваним завдяки акторській кар’єрі та водночас новим обличчям у політиці, який на тлі загального невдоволення  життям став провідником цих настроїв суспільства.

Водночас  передбачити, якою буде політика нового президента, сьогодні, на думку аналітика, ще важко.

Останні новини з категорії Події

Для України потрібна спільна українська пам’ять і свій наратив про Другу світову війну - експерти

Тези учасників онлайн-конференції «День Перемоги і його місце в історичній пам’яті українців: який сенс громадяни вкладають у цю дату?»
11 травня 2021

Підсумки дворічної дії закону про мову: експертне обговорення

Матеріали презентації-дискусії, присвяченої другій річниці ухвалення Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної»
23 квітня 2021

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва продовжує конкурс дослідницьких робіт для молодих аналітиків/-инь з регіонів

Цей конкурс для тих, хто розуміє місцевий контекст своїх громад, прагне підвищити свій профрівень та донести рекомендації до зацікавлених ст...
30 березня 2021

Людина, соціологиня та громадська діячка – у Києві вшанували пам’ять Ірини Бекешкіної

Експерти-соціологи, громадські активісти та представники медіа поділилися своїми спогадами про діяльність та особистість Ірини Бекешкіно...
24 березня 2021