Події
Перегляди: 846
26 вересня 2013

Харків – комунікативний!

28 учасників – переважно працівники комунікативних служб, прес-секретарі з державних органів влади  та журналісти – взяли участь у  семінарі  «Відкритий діалог: ЗМІ, неурядові організації та державні інституції. Використання нових комунікативних можливостей», що пройшов  26 вересня у  Харкові.

Це вже третій тренінг із низки семінарів,  організованих Фондом «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» за сприяння Посольства США в Україні.

Учасники семінару знайомились з новітніми  комунікативними  можливостями, які стануть їм у нагоді під час взаємодії  з громадянами,  органами державної влади, медіа та громадськими організаціями.

Експерт із Національної академії державного управління при Президентові України Марія Лашкіна розповіла про значення нових комунікацій для розвитку громадянського суспільства.

 

Про правове регулювання діяльності засобів масової комунікації та державних органів щодо роботи з інформацією, а також про те, як правильно   використовувати  соціологічні дані, розповів учасникам семінару експерт Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» Юрій Горбань.

 

 

 

З сучасними  інструментами для забезпечення ефективної комунікації знайомила слухачів експерт Інституту розвитку креативних технологій та Мас Медіа Юлія Гончар. Фахівець поділилася знанями про те, як використання соціальні мережі для комунікації у системі інформаційного суспільства.

Наступний семінар  «Відкритий діалог: ЗМІ, неурядові організації та державні інституції. Використання нових комунікативних можливостей» відбудеться у Донецьку (27 вересня).

Останні новини з категорії Події

Про успіхи та провали – яким видався перший рік Президента Зеленського в очах експертів

З пресконференції "Перший рік Президента Володимира Зеленського: досягнення та невдачі"
23 травня 2020

“Ми спробуємо, якщо у Мінська взагалі є шанси”: що відбувається у переговорах по Донбасу

З дискусії "Що чекає на Донбас: тенденції громадської думки на тлі свіжих новин із Мінської ТКГ, бойових дій та пандемії"
19 травня 2020

Рівень громадської активності в Україні в умовах карантину оцінили як середній

З презентації дослідження "Громадянське суспільство в умовах пандемії COVID-19: як громадські організації справляються з новою реальністю?"
12 травня 2020

Українська візія Другої світової війни: це має бути відповідальна «модель пам’яті» – експертне обговорення

З презентації «День Перемоги і його місце в історичній пам’яті українців: як держава відзначатиме річницю перемоги над нацизмом?»
7 травня 2020