Події
Перегляди: 1987
12 жовтня 2020

Ірина Бекешкіна – Велика українка

Журнал «Новое время»  склав  список ста великих українських діячів. До нього увійшли талановиті українці, славетні люди, які визначали хід історії країни з часів Київської Русі і до наших днів.

У перелік видатних постатей України увійшла Ірина Бекешкіна – знана українська соціологиня, директорка Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва у 2010–2020 роках.

Відчути настрої суспільства, його позитивні емоції і страхи, застерегти громадян  від інфантильності,  а владу – від  свідомих  і несвідомих помилок, просто і ясно розповісти про складні соціологічні процеси в соціумі – таким був сенс її професійного життя, яке було невід’ємне від особистого.

Ірина Бекешкіна була багаторічною номінанткою рейтингів найвпливовіших людей  України різних  часописів.  Але цей вплив неможливо виміряти. Він став еталоном для науки соціології і  орієнтиром  для громадянського суспільства, він став визначальним для розвитку України загалом.

Повторити цей досвід неможливо, але продовжити – можна і треба. І ми гідно втілюватимемо справу життя нашої очільниці.

Команда «Демократичних ініціатив»

Останні новини з категорії Події

Про вплив війни в Україні на глобальну безпеку Олексій Гарань розповів у Парижі

Олексій Гарань взяв участь у публічних дискусіях в Парижі та прочитав лекцію про наслідки війни в Україні для Європи та світу.
27 вересня 2022

Українці найбільше довіряють військовим, волонтерам і Президенту

Презентація дослідження “Довіра до держави: як зберегти національну єдність заради перемоги”
15 вересня 2022

Єдність, висока мобілізаційність допомагати і віра в перемогу – соціологи та волонтери розповіли про українське суспільство часу війни

Презентація даних опитування «День Незалежності України: що об’єднує українців і як ми бачимо перемогу на шостому місяці війни»
24 серпня 2022

Вийшла збірка есеїв провідних українських інтелектуалів «Українські основи»

Видання об’єднує 124 авторів та авторок, серед яких - науковий директор Фонду Олексій Гарань
23 серпня 2022