Події
Перегляди: 631
18 серпня 2019

Ірина Бекешкіна – у ТОП-100 найвпливовіших людей України

Журнал НВ 15 серпня 2019 року оприлюднив свій новий рейтинг 100 найвпливовіших людей України. Список   очолив чинний Президент України Володимир Зеленський, а завершують його 24 українських моряки, незаконно затримані Росією.

Соціолог і громадський діяч, директора фонду «Демократичні ініціативи»  імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна цього річ посіла в рейтингу   77 місце.

Окрім неї, у ТОП-100 із громадського сектору потрапили ще Віталій Шабунін та голова правління Центру протидії корупції  та  Ольга Кудиненко, засновниця благодійного фонду Таблеточки.

Головною особливістю нинішнього списку стало його кардинальне оновлення, зазначається у виданні. У ньому з’явилося відразу 35 нових імен. Раніше середній рівень оновлення рейтингу Топ-100 найвпливовіших, який складає редакція НВ, становив максимум 5−10%. А в 2019-му ця частка досягла 35%.

Список найвпливовіших людей країни був сформований за участю 74 експертів. Редакція НВ складає подібний перелік 13-й раз (з урахуванням аналогічного рейтингу, що випускався журналом Корреспондент аж до 2013 року включно).

Останні новини з категорії Події

Про успіхи та провали – яким видався перший рік Президента Зеленського в очах експертів

З пресконференції "Перший рік Президента Володимира Зеленського: досягнення та невдачі"
23 травня 2020

“Ми спробуємо, якщо у Мінська взагалі є шанси”: що відбувається у переговорах по Донбасу

З дискусії "Що чекає на Донбас: тенденції громадської думки на тлі свіжих новин із Мінської ТКГ, бойових дій та пандемії"
19 травня 2020

Рівень громадської активності в Україні в умовах карантину оцінили як середній

З презентації дослідження "Громадянське суспільство в умовах пандемії COVID-19: як громадські організації справляються з новою реальністю?"
12 травня 2020

Українська візія Другої світової війни: це має бути відповідальна «модель пам’яті» – експертне обговорення

З презентації «День Перемоги і його місце в історичній пам’яті українців: як держава відзначатиме річницю перемоги над нацизмом?»
7 травня 2020