Події
Перегляди: 1313
18 серпня 2019

Ірина Бекешкіна – у ТОП-100 найвпливовіших людей України

Журнал НВ 15 серпня 2019 року оприлюднив свій новий рейтинг 100 найвпливовіших людей України. Список   очолив чинний Президент України Володимир Зеленський, а завершують його 24 українських моряки, незаконно затримані Росією.

Соціолог і громадський діяч, директора фонду «Демократичні ініціативи»  імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна цього річ посіла в рейтингу   77 місце.

Окрім неї, у ТОП-100 із громадського сектору потрапили ще Віталій Шабунін та голова правління Центру протидії корупції  та  Ольга Кудиненко, засновниця благодійного фонду Таблеточки.

Головною особливістю нинішнього списку стало його кардинальне оновлення, зазначається у виданні. У ньому з’явилося відразу 35 нових імен. Раніше середній рівень оновлення рейтингу Топ-100 найвпливовіших, який складає редакція НВ, становив максимум 5−10%. А в 2019-му ця частка досягла 35%.

Список найвпливовіших людей країни був сформований за участю 74 експертів. Редакція НВ складає подібний перелік 13-й раз (з урахуванням аналогічного рейтингу, що випускався журналом Корреспондент аж до 2013 року включно).

Останні новини з категорії Події

Для України потрібна спільна українська пам’ять і свій наратив про Другу світову війну - експерти

Тези учасників онлайн-конференції «День Перемоги і його місце в історичній пам’яті українців: який сенс громадяни вкладають у цю дату?»
11 травня 2021

Підсумки дворічної дії закону про мову: експертне обговорення

Матеріали презентації-дискусії, присвяченої другій річниці ухвалення Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної»
23 квітня 2021

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва продовжує конкурс дослідницьких робіт для молодих аналітиків/-инь з регіонів

Цей конкурс для тих, хто розуміє місцевий контекст своїх громад, прагне підвищити свій профрівень та донести рекомендації до зацікавлених ст...
30 березня 2021

Людина, соціологиня та громадська діячка – у Києві вшанували пам’ять Ірини Бекешкіної

Експерти-соціологи, громадські активісти та представники медіа поділилися своїми спогадами про діяльність та особистість Ірини Бекешкіно...
24 березня 2021