Медіа
Перегляди: 467
24 серпня 2023

Ідентичність та цінність держави на тлі війни || Спецвипуск до Дня Незалежності

До Дня Незалежності України "Демініціативи" підготували для вас спеціальний – 25-й – епізод подкасту DIF Dive, в якому  говоритимемо про "русофобію" мовою цифр та аргументів з аналітиком Фонду "Демократичні Ініціативи" імені Ілька Кучеріва Сергієм Шаповаловим.Експерт розповість про стан справ у країні, цінність держави та громадянства на тлі війни, ґрунтуючись на даних свіжого опитування "Демініціатив".

Аналітик також прокоментував:
- Як українці оцінюють заміну герба СРСР на тризуб на монументі «Батьківщина-мати»?
- Та чи готове суспільство йти на компроміси з ворогом заради миру?

Тож обирайте зручний майданчик для прослуховування спецвипуску подкасту DIF Dive та занурюйтесь в тему епізоду:
слухайте нас на Spotify
та на Google Podcasts

Опитування проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова за підтримки програми MATRA, що фінансується Посольством Королівства Нідерландів в Україні, з 9 по 15серпня 2023 року можна переглянути за посиланням.

Цей матеріал представлено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.