Події
Перегляди: 759
1 лютого 2021

Фонд "Демократичні ініціативи" знову в рейтингу кращих недержавних аналітичних центрів Центральної та Східної Європи!

Програма аналітичних центрів та громадянського суспільства Університету Пенсильванії (TTCSP)  опублікувала щорічний рейтинг  2020 Global Go To Think Tank Index,  який виявляє  та визначає найкращі  аналітичні центри  у всіх основних сферах досліджень державної політики та всіх регіонах світу.

 

У 2020 році ми ввійшли до трьох номінацій TTCSP!

Вже традиційно Фонд  «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва  входить до рейтингу найкращих аналітичних центрів Східної та Центральної Європи. Цього року, так само, як і 2019-го, ми посіли почесне 52 місце серед 109 мозкових центрів, представлених у цій номінації. 

У рейтингу з прозорості та ефективності управління «Демініціативи»  теж зберегли своє 48 місце і є єдиним з України центром, який потрапив  до числа найбільш незаангажованих і незалежних ThinkTank-ів світу.

Вперше цього року TTCSP  склала список «мозкових центрів» з «Найкращою політичною та інституційною відповідями на COVID-19».

Наш Фонд теж (єдиний  з України) ввійшов  у цей перелік  аналітичних центрів, які найліпше адаптувалися під нові реалії в умовах COVID-19 і змогли переорієнтувати свої дослідження, програми та організаційні ресурси, щоб ефективно реагувати на виклики, спричинені глобальною пандемією.

Докладніше з дослідженням можна ознайомитися тут.

У переліку найкращих у Східній та Центральній Європі аналітичних  центрів TTCSP традиційно відзначає також такі українські ThinkTank-и:

Центр Разумкова
Міжнародний Центр Перспективних Досліджень – МЦПД

Київський національний економічний університет

Фонд «Демократичні Ініціативи» імені Ілька Кучеріва

Дніпровський центр соціальних досліджень

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Інститут Аналітики та Адвокації

Уперше цього року до рейтингу ввійшов  Інститут масової інформації

 

Останні новини з категорії Події

Два роки Президента Зеленського: країна іде в неправильному напрямі, але електоральне поле майже не змінилося – експертне обговорення

З пресконференції «Два роки президентства Зеленського: успіхи, помилки, рейтинги».
15 червня 2021

Свої позиції у переговорах щодо Донбасу Україна має просувати, ґрунтуючись на думці своїх громадян – експертне обговорення

Тези пресконференції "Від Парижа до Женеви: як змінилася думка українців про російсько-українську війну за два роки президентства Зеленськог...
11 червня 2021

Україна не веде війни пам'яті, війну пам'яті веде Росія

Презентація дослідження про вплив епідемії COVID-19 на російський порядок денний в Україні на конференції "Democracy in Action: Zero Corrupt...
10 червня 2021

На нових тренінгах стажерки «Демініціатив» опрацювали практичний базис аналітики та соціології

Для своїх стажерок Фонд провів дводенний тренінг з основ аналітики та соціології
1 червня 2021