Події
Перегляди: 602
1 лютого 2021

Фонд "Демократичні ініціативи" знову в рейтингу кращих недержавних аналітичних центрів Центральної та Східної Європи!

Програма аналітичних центрів та громадянського суспільства Університету Пенсильванії (TTCSP)  опублікувала щорічний рейтинг  2020 Global Go To Think Tank Index,  який виявляє  та визначає найкращі  аналітичні центри  у всіх основних сферах досліджень державної політики та всіх регіонах світу.

 

У 2020 році ми ввійшли до трьох номінацій TTCSP!

Вже традиційно Фонд  «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва  входить до рейтингу найкращих аналітичних центрів Східної та Центральної Європи. Цього року, так само, як і 2019-го, ми посіли почесне 52 місце серед 109 мозкових центрів, представлених у цій номінації. 

У рейтингу з прозорості та ефективності управління «Демініціативи»  теж зберегли своє 48 місце і є єдиним з України центром, який потрапив  до числа найбільш незаангажованих і незалежних ThinkTank-ів світу.

Вперше цього року TTCSP  склала список «мозкових центрів» з «Найкращою політичною та інституційною відповідями на COVID-19».

Наш Фонд теж (єдиний  з України) ввійшов  у цей перелік  аналітичних центрів, які найліпше адаптувалися під нові реалії в умовах COVID-19 і змогли переорієнтувати свої дослідження, програми та організаційні ресурси, щоб ефективно реагувати на виклики, спричинені глобальною пандемією.

Докладніше з дослідженням можна ознайомитися тут.

У переліку найкращих у Східній та Центральній Європі аналітичних  центрів TTCSP традиційно відзначає також такі українські ThinkTank-и:

Центр Разумкова
Міжнародний Центр Перспективних Досліджень – МЦПД

Київський національний економічний університет

Фонд «Демократичні Ініціативи» імені Ілька Кучеріва

Дніпровський центр соціальних досліджень

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Інститут Аналітики та Адвокації

Уперше цього року до рейтингу ввійшов  Інститут масової інформації

 

Останні новини з категорії Події

Протидія COVID-19 та вакцинація: як думки українців відрізняються від поглядів жителів інших країн - експертне обговорення

"Демініціативи" і КМІС представили глобальне дослідження ставлення до коронавірусної кризи, проведене Міжнародною асоціацією Геллап
12 лютого 2021

Про тригери Майданів і як вийти з ефекту «колії протестів» – експертне обговорення до Дня народження видатної соціологині Ірини Бекешкіної

З пресконференції «Дух, що тіло рве до бою: революційні настрої українців на тлі протестів у Білорусі та Росії»
6 лютого 2021

Головне у Майданах – рух до демократії

З Конференції україністів у Гарварді
3 лютого 2021

Фонд "Демократичні ініціативи" знову в рейтингу кращих недержавних аналітичних центрів Центральної та Східної Європи!

У 2020 році ми ввійшли до трьох номінацій TTCSP!
1 лютого 2021