Події
Перегляди: 5831
26 січня 2017

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва – у рейтингу найвпливовіших аналітичних центрів Східної та Центральної Європи

На одну сходинку  вище порівняно з минулим роком піднявся Фонд  «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва у  рейтингу  «2016 Global Go To Think Tank Index»   серед 90 найвпливовіших аналітичних центрів Східної та Центральної Європи, посівши в ньому 47 місце.

 

А у тематичному  рейтингу світових  аналітичних  центрів, які  досліджують проблеми  прозорості та ефективності управління,  "Демініціативи"   посіли 44 місце.

Дослідження проведено Програмою аналітичних центрів та громадянського суспільства (Think Tanks and Civil Societies Program, TTCSP)  Пенсільванського університету. TTCSP проводить  дослідження щодо взаємозв'язку  мозкових центрів і державних інституцій, створює щорічний Глобальний рейтинг Global Go To Think Tank Index, сприяє підвищенню  потенціалу та розвитку програм аналітичних центрів на національному, регіональному і глобальному рівнях, щоб вони могли ефективніше обслуговувати політиків і громадськість.

В опитуванні взяли участь понад 1950 вчених, державних і приватних донорів, політиків і журналістів, які допомогли ранжувати  6500 мозкових центрів за 18 критеріями,  розробленими  TTCSP.

Окрім Фонду «Демократичні ініціативи», до рейтингу увійшло ще шість провідних аналітичних центрів України.

Як відзначила директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна,  така кількість впливових українських think tank у рейтингу свідчить про вищі можливості вітчизняних аналітичних центрів впливати на впровадження реформ у країні. «Це зобов’язує нас розширювати сфери своєї діяльності, де аналітична думка може ефективно впливати на реалізацію потрібних реформ у країні. Водночас це покладає і велику відповідальність  за  впровадження у щоденну діяльність  інститутів влади принципів демократії та верховенства права».

Останні новини з категорії Події

Українське суспільство демонструє прагматизм у питаннях переговорів і своєї безпеки та готове до непростих рішень – експертне обговорення

Експерти обговорили результати опитування «Підсумки 2024 року: в очікуванні справедливого миру?»
26 грудня 2024

Чи варто Україні претендувати на частку радянської спадщини в країнах Глобального Півдня

Олексій Гарань взяв участь у панельній дискусії «Радянська спадщина в країнах Африки, Азії та Латинської Америки: чи повинна Україна претенд...
30 листопада 2024

Зараз нам потрібно зробити складний вибір, якого Європа уникала весь цей час – Марія Золкіна під час брифінгу «Вплив президентських виборів у США на європейську безпеку»

Марія Золкіна поділилася думкою про те, як зміна адміністрації США потенційно вплине на підтримку України та російсько-українську війну заг...
22 листопада 2024

Українській національній ідентичності загрожує російська імперіалістична асиміляція – експерти

Тези круглого столу "Як українці повертаються до своєї ідентичності"
17 листопада 2024