Події
Перегляди: 811
31 січня 2018

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва знову у Топ-рейтингу найвпливовіших аналітичних центрів Східної та Центральної Європи

Фонд  «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва  – знову  в числі найкращих у Європі аналітичних центрів. У  щорічному  рейтингу «2017 Global Go To Think Tank Index» він посів 48 місце серед 100 найвпливовіших аналітичних центрів Східної та Центральної Європи.

А в номінації  світових  аналітичних  центрів, які  досліджують проблеми  прозорості та ефективності управління,  «Демініціативи»   посідають  44 місце.

Результати рейтингу були оприлюднені під час публічної дискусії  «Незалежний аналіз, співпраця з владою, підтримка реформ: чому аналітичні центри мають значення в сучасній Україні», організованої Центром Разумкова спільно з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та Аналітичним центром CEDOS.

Окрім  «Демініціатив», до рейтингу в різних номінаціях  увійшло ще вісім провідних аналітичних центрів України.

Коментуючи цю подію,  директор Фонду «Демократичні ініціативи»  Ірина Бекешкіна відзначила: «Звичайно, ми відчуваємо гордість за те, що наш аналітичний центр вже третій рік поспіль визнаний серед 100 найбільш авторитетних аналітичних центрів Центральної та Східної Європи і потрапляє у першу 50-ку. Але  це аж ніяк не привід розслаблятися. Навпаки, міжнародне визнання має слугувати для  нас стимулом  ставати ще більш сильними – нарощувати аналітичні спроможності,  посилювати свою впливовість, бути максимально корисними як колегам з неурядового сектору, так і урядовим структурам, поширювати свій доробок не лише в Україні, а й за її кордонами».

Global Go To Think Tank Index Report – це щорічний рейтинг найкращих аналітичних центрів світу, який готується в рамках Програми аналітичних центрів та громадянського суспільства Інституту Лаудера Університету Пенсільванії. Автор проекту Джеймс Г.МакГанн уже 11 років видає щорічне деталізоване та грунтовне дослідження, а з 2014 року відбувається паралельна презентація в десятках країнах світу.

Повна англомовна версія доступна за посиланням.

Top