Події
Перегляди: 953
27 вересня 2019

Фахове дослідження силами ГО – це реально

26 вересня у Миколаєві пройшов семінар-тренінг «Дослідження для громадських організацій: що можна зробити своїми силами», організований Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Метою його було навчити громадських активістів  проводити самостійно  дослідження для потреб свого регіону чи власних потреб організацій. Досвідчені тренери  розповіли, які методи  задля таких досліджень найбільш ефективні.

Директорка Фонду Ірина Бекешкіна поділилася тонкощами формування анкети для експертного опитування, а також  докладно пояснила, як правильно провести якісне дослідження з використанням  фокус-груп.

Аналітик Фонду Андрій Сухарина розповів про те, як розрізнити достовірні опитування від «фейкових» і не вдатися до використання у свої діяльності результати опитувань, яких насправді не було.

А комунікаційник Юрій Горбань поділився досвідом про те,  як створювати інформаційні приводи,  щоб діяльність ГО висвітлювалася у засобах масової інформації.

____________________

Семінар-тренінг «Дослідження для громадських організацій: що можна зробити своїми силами» проводиться Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалів семінару-тренінгу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Останні новини з категорії Події

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва продовжує конкурс дослідницьких робіт для молодих аналітиків/-инь з регіонів

Цей конкурс для тих, хто розуміє місцевий контекст своїх громад, прагне підвищити свій профрівень та донести рекомендації до зацікавлених ст...
30 березня 2021

Людина, соціологиня та громадська діячка – у Києві вшанували пам’ять Ірини Бекешкіної

Експерти-соціологи, громадські активісти та представники медіа поділилися своїми спогадами про діяльність та особистість Ірини Бекешкіно...
24 березня 2021

Довіра до результатів соціологічних досліджень

Презентація Володимира Паніотто на вшанування пам'яті Ірини Бекешкіної
22 березня 2021

В Україні запровадять стипендію імені Ірини Бекешкіної для молодих соціологинь

Стипендія з'явиться в межах ініціатив на вшанування пам’яті Ірини Бекешкіної.
20 березня 2021