Події
Перегляди: 479
28 січня 2021

"Демініціативи" провели стратегічну сесію – оновлені плани надихають і мотивують нашу команду

Чи є ті напрями дослідницької діяльності, в яких ми працювали останні роки, такими самими актуальними й сьогодні, які  нові продукти ми хочемо виготовляти і як долатимемо виклики, які в умовах пандемії постають не лише перед нашим  центром, а й перед більшістю таких, як ми.

Так, команда "Демініціатив" знову провела стратегічну сесію, особливий триденний формат майже безперервної колективної співпраці, щоб  подивитися на свою діяльність під іншим кутом – і крізь «мікроскоп», і  з боку, так би мовити, очима споживачів нашого аналітичного продукту. 

Ще перед початком стратегічної сесії наша виконавча директорка  Світлана Барбелюк написала нам усім у месенджер:  «Вітаю! Добра новина – їдемо на стратсесію. «Страт» – це стратегування, а не страта».

Насправді у цьому  жарті  є частка жарту.  Адже під час таких колективних мозкових штурмів ми намагаємося «струсонути» увесь наш доробок і «недоробок», проаналізувати всі напрями нашої діяльності, щоб врешті відсіяти все меншовартісне, залишити все ціннісне  й  мати оновлене бачення, як розвиватися далі.

Зокрема, усією командою визначили нові теми та напрями, в яких далі  працюватимемо, згенерували низку ідей для нових  проектів і продуктів, піддали ретельному аналізу наші комунікативні інструменти й накреслили детальний план, як їх поліпшити. А ще продуктивним було обговорення аспектів зміцнення кадрового потенціалу, стажування у Фонді  та фандрейзингу організації.

Врешті, перезавантажившись і озброївшись новими баченням подальшої діяльності, ми накреслили детальний плани свого стратегічного розвитку на найближчі роки  й чітко знаємо, над чим  працювати ще більше, аби бути корисними як для суспільства загалом, так і владних інституцій та громадського сектору зокрема.

Останні новини з категорії Події

Протидія COVID-19 та вакцинація: як думки українців відрізняються від поглядів жителів інших країн - експертне обговорення

"Демініціативи" і КМІС представили глобальне дослідження ставлення до коронавірусної кризи, проведене Міжнародною асоціацією Геллап
12 лютого 2021

Про тригери Майданів і як вийти з ефекту «колії протестів» – експертне обговорення до Дня народження видатної соціологині Ірини Бекешкіної

З пресконференції «Дух, що тіло рве до бою: революційні настрої українців на тлі протестів у Білорусі та Росії»
6 лютого 2021

Головне у Майданах – рух до демократії

З Конференції україністів у Гарварді
3 лютого 2021

Фонд "Демократичні ініціативи" знову в рейтингу кращих недержавних аналітичних центрів Центральної та Східної Європи!

У 2020 році ми ввійшли до трьох номінацій TTCSP!
1 лютого 2021