Події
Перегляди: 546
28 січня 2021

"Демініціативи" провели стратегічну сесію – оновлені плани надихають і мотивують нашу команду

Чи є ті напрями дослідницької діяльності, в яких ми працювали останні роки, такими самими актуальними й сьогодні, які  нові продукти ми хочемо виготовляти і як долатимемо виклики, які в умовах пандемії постають не лише перед нашим  центром, а й перед більшістю таких, як ми.

Так, команда "Демініціатив" знову провела стратегічну сесію, особливий триденний формат майже безперервної колективної співпраці, щоб  подивитися на свою діяльність під іншим кутом – і крізь «мікроскоп», і  з боку, так би мовити, очима споживачів нашого аналітичного продукту. 

Ще перед початком стратегічної сесії наша виконавча директорка  Світлана Барбелюк написала нам усім у месенджер:  «Вітаю! Добра новина – їдемо на стратсесію. «Страт» – це стратегування, а не страта».

Насправді у цьому  жарті  є частка жарту.  Адже під час таких колективних мозкових штурмів ми намагаємося «струсонути» увесь наш доробок і «недоробок», проаналізувати всі напрями нашої діяльності, щоб врешті відсіяти все меншовартісне, залишити все ціннісне  й  мати оновлене бачення, як розвиватися далі.

Зокрема, усією командою визначили нові теми та напрями, в яких далі  працюватимемо, згенерували низку ідей для нових  проектів і продуктів, піддали ретельному аналізу наші комунікативні інструменти й накреслили детальний план, як їх поліпшити. А ще продуктивним було обговорення аспектів зміцнення кадрового потенціалу, стажування у Фонді  та фандрейзингу організації.

Врешті, перезавантажившись і озброївшись новими баченням подальшої діяльності, ми накреслили детальний плани свого стратегічного розвитку на найближчі роки  й чітко знаємо, над чим  працювати ще більше, аби бути корисними як для суспільства загалом, так і владних інституцій та громадського сектору зокрема.

Останні новини з категорії Події

Два роки Президента Зеленського: країна іде в неправильному напрямі, але електоральне поле майже не змінилося – експертне обговорення

З пресконференції «Два роки президентства Зеленського: успіхи, помилки, рейтинги».
15 червня 2021

Свої позиції у переговорах щодо Донбасу Україна має просувати, ґрунтуючись на думці своїх громадян – експертне обговорення

Тези пресконференції "Від Парижа до Женеви: як змінилася думка українців про російсько-українську війну за два роки президентства Зеленськог...
11 червня 2021

Україна не веде війни пам'яті, війну пам'яті веде Росія

Презентація дослідження про вплив епідемії COVID-19 на російський порядок денний в Україні на конференції "Democracy in Action: Zero Corrupt...
10 червня 2021

На нових тренінгах стажерки «Демініціатив» опрацювали практичний базис аналітики та соціології

Для своїх стажерок Фонд провів дводенний тренінг з основ аналітики та соціології
1 червня 2021