Події
Перегляди: 808
19 червня 2019

Запрошення до участі в публічній дискусії

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на публічну дискусію

«Чи зможуть аналітичні центри зберегти свій вплив на зміст державної політики  після виборів 2019 року?»

яка  відбудеться  у  понеділок,  24 червня 2019 р., з 9.00 до 13.00

в INVERIA FLOW SPACE
(вул. Володимирська, 49А, м. Київ)

 

Організатори: Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Інститут Європейської політики (Німеччина). Публічна дискусія проходить в рамках проекту «Платформа аналітики та міжкультурної комунікації» за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини

 

Мета заходу: обговорення актуальних питань роботи аналітичних центрів у післявиборчий період, діяльності аналітичних центрів у регіонах та співпраці всередині громадського сектору, що дасть змогу виокремити найактуальніші тенденції, які потребують реагування, та розробити відповідні рекомендації для аналітичних центрів.

 

Під час заходу також буде презентовано результати порівняльного дослідження кращих практик діяльності українських та німецьких аналітичних центрів, яке проводиться Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Інститутом Європейської політики (Берлін). Дослідження дає уявлення про спільні та відмінні риси діяльності аналітичних центрів, розкриває проблеми їхнього розвитку у специфічних контекстах, а також містить  рекомендацій для обох сторін.

 

Питання до розгляду:

 

  • Спільні та відмінні риси діяльності німецьких та українських аналітичних центрів у питаннях інституційного розвитку, комунікації та впливу на політику.
  • Зміна влади в Україні: нові виклики та перспективи для аналітичних центрів впливати на прийняття рішень.
  • Особливості співпраці загальноукраїнських та аналітичних центрів у регіонах.
  • Що об’єднує українські аналітичні центри, а що перешкоджає співпраці?

 

Зареєструватися на захід можна за посиланням: https://forms.gle/VnwEZnTNVEsbymiZA