Медіа
Перегляди: 414
1 жовтня 2018

Більшість українців схвалює процес євроінтеграції України. Але є й регіональні собливості сприйняття відносин Україна-ЄС

Загальна підтримка євроінтеграційного поступу в Україні сягає нині 52%. Саме стільки її громадян вважають, що Україні потрібно стати членом Європейського Союзу. Однак  Східний та Південний регіони залишаються більшими євроскептиками, якщо порівняти тамтешні настрої із настроями жителів Заходу та Центру.   На Сході та Півдні  переважає думка, що Україна взагалі не повинна ні з ким інтегруватися, хоча позитивна динаміка в бік євроінтеграції спостерігається  й там.

Про це  за підсумками загальнонаціонального та фокус-групових досліджень настроїв  жителів Сходу та Півдня, а також  круглих столів, які «Демініціативи» провели в південних та східних містах України, в студії Громадського радіо у циклі  передач  Київ-Донбас  розповіли політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» Руслан Кермач і комунікаційний менеджер ГО «Європа без барʼєрів» Павло Кравчук.

Як повідом Руслан Кермач, метою цих досліджень було знайти корінь проблем євроскептичних  настроїв жителів Сходу та Півдня. Про висновки експертів - слухайте в програмі.

 

 

Оригінал: Громадське радіо

____________________________________

Матеріали Фонду «Демократичні ініціативи» були підготовлені в межах проекту "Угоді про Асоціацію з Європейським Союзом – підтримку на Півдні і Сході України",  за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.
Зміст дослыдження є винятковою відповідальністю Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва і необов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Top