Події
Перегляди: 1330
14 січня 2024

Аналітики "Демініціатив" взяли участь у тритижневому фестивалі, присвяченому Україні, який відбувся у Нідерландах

У Церкві Святого Стефана у нідерландському місті Неймеген відбувся фестиваль «Відкривай Україну» (Discover Ukraine), покликаний підтримати Україну в її боротьбі проти російської агресії та відкрити багатогранну українську культуру для голландської та міжнародної аудиторії.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило Посольство України в Нідерландах.

Фестиваль був ініційований і проведений Stevenskerk та організований спільно з Nijmegen4Ukraine, Volya Ukraine, Інститутом східних християнських студій, пасторством Екуменічного міста Неймеген та Spadeateliers.

Упродовж трьох тижнів відвідувачі могли насолодитися українськими колядками у виконанні хору «Маківка» та місцевих співаків, а також творами класичних українських композиторів.  Організатори заходу також підвищували обізнаність про українську історію та російські атаки на Україну, показуючи документальні фільми, включно з ексклюзивними показами проєкту «Культура проти війни» про українських митців під час війни.

У межах фестивалю відбувалися також дискусії з ключовими українськими та нідерландськими експертами. В одній із таких взяли участь аналітики Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань та Марія Золкіна, які розповіли про наслідки російської агресії в Україні,  а також свіжі дані громадської думки українців щодо їхнього ставлення до війни й, зокрема,  віру в перемогу, яка сьогодні найбільше об'єднує суспільство.

 

Останні новини з категорії Події

Легендарна соціологиня Ірина Бекешкіна увійшла до рейтингу NV «Люди десятиліття»

Видання NV склало список співвітчизників, які відіграли провідну роль в Україні за останнє десятиліття, куди ввійшла й Ірина Бекешкіна
18 травня 2024

Нове глобальне партнерство: що треба врахувати Україні задля розширення співпраці з Катаром – Марія Золкіна

Марія Золкіна підбила підсумки візиту української експертної делегації до Катару, проведеного в межах проєкту "Нове глобальне партнерство дл...
10 травня 2024

Виклики європейської політики пам’яті про Другу Світову в контексті російсько-української війни — експертне обговорення

Матеріали круглого столу «Ніколи знову? Виклики європейської політики пам’яті про Другу світову в контексті російсько-української війни».
9 травня 2024

Соціально-політичні орієнтації та проблеми мобілізації в Україні - екпертне обговорення результатів соцопитування

Презентації результатів загальнонаціонального опитування «Загрози нацбезпеці, оборонні тренди, соціально-політичні орієнтації та проблеми мо...
25 квітня 2024