Події
Перегляди: 718
14 січня 2024

Аналітики "Демініціатив" взяли участь у тритижневому фестивалі, присвяченому Україні, який відбувся у Нідерландах

У Церкві Святого Стефана у нідерландському місті Неймеген відбувся фестиваль «Відкривай Україну» (Discover Ukraine), покликаний підтримати Україну в її боротьбі проти російської агресії та відкрити багатогранну українську культуру для голландської та міжнародної аудиторії.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило Посольство України в Нідерландах.

Фестиваль був ініційований і проведений Stevenskerk та організований спільно з Nijmegen4Ukraine, Volya Ukraine, Інститутом східних християнських студій, пасторством Екуменічного міста Неймеген та Spadeateliers.

Упродовж трьох тижнів відвідувачі могли насолодитися українськими колядками у виконанні хору «Маківка» та місцевих співаків, а також творами класичних українських композиторів.  Організатори заходу також підвищували обізнаність про українську історію та російські атаки на Україну, показуючи документальні фільми, включно з ексклюзивними показами проєкту «Культура проти війни» про українських митців під час війни.

У межах фестивалю відбувалися також дискусії з ключовими українськими та нідерландськими експертами. В одній із таких взяли участь аналітики Фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань та Марія Золкіна, які розповіли про наслідки російської агресії в Україні,  а також свіжі дані громадської думки українців щодо їхнього ставлення до війни й, зокрема,  віру в перемогу, яка сьогодні найбільше об'єднує суспільство.

 

Останні новини з категорії Події

Олексій Гарань став лавреатом Премії імені Петра Могили

25 січня 2024 року Вчена рада НаУКМА присудила професору політології НаУКМА Олексію ГАРАНЮ Премію імені Петра Могили 2023 року
6 лютого 2024

Аналітики "Демініціатив" взяли участь у тритижневому фестивалі, присвяченому Україні, який відбувся у Нідерландах

Олексій Гарань та Марія Золкіна взяли участь у нідерландському фестивалі «Відкривай Україну»
14 січня 2024

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва оголошує конкурс на посаду аналітика

Увага, оголошуємо конкурс на посаду аналітика! Дедлайн подачі документів 24 січня 2024 року.
12 січня 2024

Українці зберігають високий запас міцності і з надією дивляться на своє майбутнє та майбутнє України – експертне обговорення

Експерти презентували і обговорили результати соціологічного під час пресконференції "Підсумки 2023 року: громадська думка українців"
29 грудня 2023